Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: klocki e32

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin

    klocki e32

    Szykuje mi się wymiana klocków z tyłu sam nie wiem jakie wybrać ATE FERRODO a może Zimmerman, ma ktos doświadczenie z tymi klockami.
    Z przodu złożyłem Ate nie wiem jak e32 hamuje na innych ale jest chyba dobrze. Maja one tylko jedna wadę strasznie brudzą felgi ale nie piszczą.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    24
    BMW
    740
    Skąd
    WARSZAWA
    No niestety wadą ATE jest pylenie i szybko sie konczą za to swietnie hamują, moi klienci którzy ostro ganiają po trasach Ate ścierają w ok 6-7 tyś na boschach robią ok 15-18tys i mniej pylą i cena fajniejsza. moze wprubuj boscha albo textara.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja polecam textara. Najlepiej dobrać po numerze zamiennik pierwszego montażu.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Wiesz coś na temat Zimmermanów? To te bosche muszą nieźle tarcze zjadać:)

    ________________________________________

    Cytat Zamieszczone przez xsilver Zobacz posta
    Ja polecam textara. Najlepiej dobrać po numerze zamiennik pierwszego montażu.
    Gdzie znaleźć ten numer.
    Ostatnio edytowane przez xsilver ; 30-01-2011 o 20:45

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    W Etk, na realoem itp.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar beatles86
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    289
    BMW
    E32 m60b40
    Skąd
    Biłgoraj-Lublin
    Wg. realoem to powinny być JURID 508

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Jeżeli w Etaka tylko Juridy, to kup Textary takie , jak będą dostępne.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    198
    BMW
    e38 740i,
    Skąd
    Sanok
    zimmermany to sportowe klocki, twarde jak kamień nie nadające sie do zwykłych tarcz bo po pierwsze piszczą a po drugie są za twarde do seryjnych tarcz, chyba że inwestujesz w tarcze zimmermana to wtedy możesz założyć takie klocki chociaż osobiście wybrał bym EBC Green, musisz wiedzieć że takie klocki dopóki sie nie zagrzeją hamują beznadziejnie, tak czy tak do seryjnych tarcz tylko TEXTAR, ate zależy na jakie trafisz bo robią je na całym świecie i jedna są twarde, inne miękki, jeszcze inne piszczą, przez 3 lata pracy w sklepie moto różnych histori sie nasłuchałem i ogólnie nie polecam ate, na textara nigdy jeszcze nigdzie nie usłyszałem ani nie przeczytałem negatywnej opini

    Co do szybkości zużycia to wszystko zależy od tego czy ktoś ma pojęcie o czymś takim jak hamowanie silnik bo jeśli nie i jeździ z nogą na hamulcu to jakie klocki by nie założył to 10tyś na nich nie zrobi
    Ostatnio edytowane przez Lord Lukasz ; 31-01-2011 o 06:18
    E34 550i V12 - 6 biegów manual

    http://www.youtube.com/user/TheLordLukasz

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar sz4l0ny
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez Lord Lukasz Zobacz posta

    Co do szybkości zużycia to wszystko zależy od tego czy ktoś ma pojęcie o czymś takim jak hamowanie silnik bo jeśli nie i jeździ z nogą na hamulcu to jakie klocki by nie założył to 10tyś na nich nie zrobi
    O procencie jakim są wersje z automatem w tych autach pamięta?

    Najszybsze zużycie - trasa, deszcz, prędkości przelotowe, 4 osoby na pokładzie - czyli to w jaki sposób najczęściej się używa taki pojazd.
    Ostatnio edytowane przez sz4l0ny ; 31-01-2011 o 11:33
    Czarne e32 w benzynie!


  10. #10
    Z00FY
    Gość
    Sportowych klocków nie ma sensu montować w e32 chyba ,że ktoś jeździ z prędkościami 200-240 km/h i schodzi hamując ostro do prędkości 70-100 km/h. A jak już sportowy klocek to i nawiercana tarcza po to by dobrze odprowadzała gaz który tworzy się przy tarciu i była bardziej studzona. Sportowe klocki są twarde, nie będą dobrze hamować i będą piszczeć przy miejskiej jeździe. Na ATE zrobiłem narazie 13 tyś - nie piszczą trochę pylą (przy felgach BBS to duży problem-mają dużo zakamarków) ale hamują bardzo dobrze i jestem z nich zadowolony.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •