Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: [spalanie] nie mozna ustawic gazu

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    37
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Lubawka

    [spalanie] nie mozna ustawic gazu

    Witam mam taki problem iż moje BMW 730 za dużo pali i nie moge ustawic dobrze gazu
    jak przykręce te 2 śrubki to gaśnie i nie chce odpalić jak odkręce troche to odpala ale strasznie śmierdzi gazem z tłumika i obroty faluja a jak odkręce prawie na maxa to chodzi w miare równo ale tez strasznie smierdzi gazem i kopci na biało a pali ponad 30l co może być przyczyną kręciłem juz na rózne sposoby na parowniku i na rurce co idzie do przepływomierza gaz to Reduktor LOVATO RG92 Elektronik na benzynie chodzi normalnie od wysokich obrotów od 3 tyś. obr.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Ja bym podjechal do jakiegos dobrego gaziarza zeby to wyregulowal bo sammemu to tylko mozna narobic niepotrzebnych problemow (np. strzal), za regulacje duzo nie wezmie a bedzie wiadomo ze jest dobrze zrobione.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    37
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Lubawka
    Właśnie byłem u takiego to powiedział mi ze musze kupic jakis sterownik do gazu bo inaczej mi nie ustawi a mówi ze koszt takiego sterownika to 500zł

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    no to chyba nie pozostaje Ci nic innego jak przyinwestowac w taki sterownik, a napisz jeszcze jaka masz instalacje.

  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    37
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Lubawka
    lovato 2 generacji

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Przeniosłem do odpowiedniego działu.

    Niestety prawda jest taka, że m30 na zwykłej instalacji nigdy nie będzie chodził dobrze (albo będzie palił dużo, albo problemy z obrotami, albo będzie słaby, albo strzeli). Znajdź dobrego gazownika - powinno się udać wyregulować tak, żeby to jeździło, jednak najlepszym rozwiązaniem jest zmiana na sekwencję (co oczywiście wiąże się z kosztami).

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    37
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Lubawka
    a może być to wina przepływomierza??

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Jezeli na benzynie chodzi normalnie bez zadnych problemow to przeplywak sprawna.

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    37
    BMW
    E32 730i
    Skąd
    Lubawka
    A może być przyczyną to ze ten reduktor co mam jest do 125KM tak wyczytałem po modelu na necie, jak bym kupił do 200KM chodziło by lepiej i mniej paliło??

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tom_0808
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    624
    BMW
    7 E32 3.5iL, 1991, automat.
    Skąd
    Sochaczew
    Kolego jezeli dobrze wyczytales i ten reduktor jest do 125 KM, to nie radze ci jezdzic na gazie, a na pewno zamykac obrotomierz. Poki silnik ci dziala jak nalezy i przeplywka nie jest uszkodzona to radzilbym jak najszybciej pozbyc sie tej instalacji i uzbierac troche kasy na pozadna instalacje sekwencyjna. A do tego czasu jezdzic jak fabryka przewidziala na benzynce. Instalacje widac kladl jakis partacz pewnie do sprzedazy. Z tego co masz nic dobrego zrobic sie nie da, parownik zly jeszcze masz nie szczelna ta instalacje jezeli gazem smierdzi. Naprawde dobrze radze nie kupuj nic do tej instalacji tylko zbieraj na sekwencje.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •