Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: e38 750 zalety i wady

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Vip Vip Awatar casi123
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    311
    BMW
    e-38 750
    Skąd
    Gdańsk
    hm po czesci zgodze sie z kolega. ciezka wymiana swiec, uszczelki innych wad nie widze. co do gazu ja mam BRC( jesli masz ochote wyszukaj moj post gdzie opisalam dokladnie temat gazu ) i zupenie nie mam problemow trzeba tylko pilnowac jego serwisowanie, ale musi to zrobic gazownik-elektronik ktory wie co robi, ale skad cena 7500PLN???????? chyba za jedna instalke ale tam sa dwie.hmmmmmmm moze macie super promocyjne ceny nie wnikam. ja jezdze duzo wiec smialo polecam :)
    Pozdrawiam........

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Cytat Zamieszczone przez casi123 Zobacz posta
    hm po czesci zgodze sie z kolega. ciezka wymiana swiec, uszczelki innych wad nie widze. co do gazu ja mam BRC( jesli masz ochote wyszukaj moj post gdzie opisalam dokladnie temat gazu ) i zupenie nie mam problemow trzeba tylko pilnowac jego serwisowanie, ale musi to zrobic gazownik-elektronik ktory wie co robi, ale skad cena 7500PLN???????? chyba za jedna instalke ale tam sa dwie.hmmmmmmm moze macie super promocyjne ceny nie wnikam. ja jezdze duzo wiec smialo polecam :)
    Pozdrawiam........
    U nas tyle kosztuje instalacja. I nie jest to jakieś dziadostwo. Dziadostwo to miałem wcześniej założone w warsztacie pod szyldem Czakramu w Bydgoszczy:) Dlatego wymieniłem i teraz jest tak jak być powinno. Dla jasności 7500PLN na DWIE strony silnika w dobrym warsztacie:)
    Pozdrawiam
    monster_pl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •