Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: gleba

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska

    gleba

    moze ktos sie orientuje jaki jest koszt obnizenia siudemy? wiosna juz nie dlugo wiec powoli sie rozgladam za tym.
    P.P.K.K

  2. #2

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    50
    Zastanów się czy limuzyna? po odniżeniu wóz drabiniasty?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    Mialem kilku znajomych ktorzy obnizyli swoje samochody - moim zdaniem nie jest to dobry pomysl, jezdzi sie takim samochodem jak taczka, na drodze z lekkimi dziurami gdzie mozna jechac normalnie np 100km/h oni musieli jezdzic 40km/h i uwazac na kazda dziure. Ja osobiscie odradzam ten pomysł.

  5. #5
    Chyba musicie przyjechac na zlot panowie :)

    Bo na forum chyba z 80% E38 jest obnizone :hah: :hah: :hah:

    I jakos nigdzie nikt nie narzeka na komfort :)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    Gdyby to bylo bardziej komfortowe od serii to juz fabryka by o to zadbala - ja mam nivo wiec zawieszenie mam ustawiane za pomoca komputera, robi sie twarde ale nie obniza. A i tak przy moim normalnym zawieszeniu zdarzylo mi sie 2 razy ze zachaczylem spodem. Reasumujac - jesli chodzi o obnizenie auta ja na pewno bym sie na to nie zdecydowal - ale to przeciez kwestia gustu i miejsc gdzie sie jezdzi - u mnie na "wsi" na pewno by sie to nie sprawdzilo.

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    a ja np. bardoz chetnie bym przod siodemki obnizyl. bo trche za wysoko stoi ;]

    ale majac duze doswiadczenie z poprzednim samochodem.. kiedy to seria byla niczym mercedes, a po obnizeniu -40mm samochodem po prostu nie dawalo sie jezdzic. znaczy sie dawalo! tylko po prostych drogach;]

    dlatego majac doswiadczenia z poprzednim autem boje sie zrobic glebe;] chociaz czytajac wasze posty nie jest chyba az tak zle;]

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    293
    BMW
    F07 530D
    Skąd
    Bytom
    Ja również popieram zdanie Mgraj-a, po co coś zmieniać skoro się ma super komfort na oryginalnym zawieszeniu, może jak bym mieszkał na zachodzie lub innym kraju gdzie drogi są proste jak stół to bym pomyślał, ale u nas....... Ja generalnie odradzam, jedynie wsadzić jakieś ładne 18" i to wszystko. Pozdrawiam

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Ja mam lowtec -45mm przód i jest mega wygląd. koszt o ile pamiętam 720 zł. za sprężyny bo tak obniżające były tylko w komplecie z tyłem. Wiele osób ma obniżone zawieszenie z przodu o 40mm i komfort nie spadł.

    U mnie jest co prawda twardziej ale porównywalnie z włączonym S-EDC.

  10. #10
    Ja mam AC SCHNITZERA -35

    I powiem ze komfort wogole nie spadl teraz sprzedaje te sprezyny i chce kupic -50 :)

    ladnie sie to skomponuje z 19 calowymi kolami ...

    Predkosci po miescie srednio 60-70 nie przekraczam wiec niczego sie nie musze obawiac :)

    komfort pewnie juz przy tym obnizeniu spadnie no ale wkoncu jeszcze jestem mlody

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •