Cytat Zamieszczone przez grabol
Cytat Zamieszczone przez hrabia81
moze ktos sie orientuje jaki jest koszt obnizenia siudemy? wiosna juz nie dlugo wiec powoli sie rozgladam za tym.
witam!ja praktykowalem wiele razy,i przy siudemce tez tak zrobilem,tj;oddalem sprezyny do scisniecia(w piec,imadlo i do odeju..)6 cm obnizyli,komfort jazdy sie nie zmienia,i amory trzymaja!a caly koszt jak sam wyjmiesz sprerzyny to bagatela 40zl/2szt.
ja to bym raczej takich `fachowcow` nie polecal, wsadzisz sprezyny i sie okaze ze prawy stoi wyzej niz lewy albo na odwrot a do tego oslabisz material i szybciej je bedziesz wyciagal niz by ci sie wydawalo :hah: