Strona 28 z 29 PierwszyPierwszy ... 1826272829 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 285

Wątek: Drgania kierownicy!!miedzy 80km/h-110km/h juz nie ma co wymienic wszystko nowe!!

  1. #271
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    198
    BMW
    E65 730D 2005r 231 Km
    Skąd
    Łódź
    Ja sobie w końcu poradziłem na amen, gdzie opisywałem że jak auto się podniesie i opuści to na jakiś czas jest ok, tak bo się okazało ze brakuje mi 2 pierścieni centrujących na felgach.
    Jak założyłem pierścienie parę dni było ok a później znowu to samo, co się okazało ciężarki z felg się odkleiły, teraz już parę miechów i mam spokój.
    I nie wywarzałem na żadnych hunterach tylko u siebie.

  2. #272
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Ale super fachowiec jak sie po nim odważniki odklejają a do tego nie widzi ,że otwór centrujący w feldze jest większy niż piasta Pogratulować

  3. #273
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    198
    BMW
    E65 730D 2005r 231 Km
    Skąd
    Łódź
    Zapraszam cię do siebie ponaklejasz odważniki zobaczymy jaki mądrala będziesz, felgi takie zasyfione co niektóre że 5 litrów rozpuszczalnika nie starcza w dodatku naklejki po starych odważnikach skrobiesz 3 dni. Felgi nie oryginalne to tez nie łatwo spostrzec co jak ma być a jest nie tak. Po drugie nie ja osobiście je zdejmowałem przeważnie tylko pracownik.
    Jak masz miarkę w oczach co 2 mm różnicy widzisz to naprawdę jesteś dla mnie bogiem !
    Godzin co do sekundy bez zegarka też podajesz to może bym cię w salnie ustawił !
    Ale wiem jesteś mistrzem BMW i wszystkiego to wiadomo błędów nie popełniasz !

    Nie masz nic do powiedzenia zamilknij bo do tematu nic nie wniosłeś !
    Ostatnio edytowane przez Karizmo ; 01-12-2016 o 07:50

  4. #274
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,263
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Po co te nerwy panowie???

  5. #275
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    W katowicach w jednym z warsztatów kiedy jeździłem na doważanie kół na aucie - to Panowie własni zdzierali idealnie odważniki i MYLI całe felgi i potem wyważali normalnie a na końcu na aucie.

  6. #276
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    Jest myjka do kół (ale trzeba ja mieć) ,są zmywacze antysilikonowe,benzyny ekstrakcyjne itp rzeczy.
    Są suwmiarki i specjalne narzędzia do pomiarów,klucze dynamometryczne itp. Warto sprawdzać przy nie oryginalnych felgach pewne parametry.
    No ,ale najważniejszy jest fachowiec i to jak podchodzi do swojej pracy i swojego fachu ,jaką ma wiedzę i czy mu sie w ogóle chce coś porządnie zrobić.
    Irytujesz sie ale chyba sam na siebie. Ja nie jestem mistrzem BMW i dlatego pewne rzeczy oddaję mistrzom w swojej dziedzinie gdzie jade specjalnie 30 km w jedną stronę ,tylko po to aby to co oczekuję było fachowo,czyściutko i solidnie zrobione.

  7. #277
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2015
    Posty
    198
    BMW
    E65 730D 2005r 231 Km
    Skąd
    Łódź
    Irytuje się jak taki kołtun siedzi przed monitorem i się mądrzy a jak go weźmiesz na sprawdzenie to się okazuje ze w swojej dziedzinie jest barachłajem. Jak jest specjalista tonie nie narzeka ze ktoś się nie zna, tylko, "no może nie sprawdził zdarza się, czasami nad pierdołą spędzi się 3 dni, to że ktoś sobie z czyś poradzić nie może to nie znaczy że się nie zna"

    Często przyjeżdżają do mnie auta i to z autoryzowanych serwisów FIATA które poprawiam, i nie narzekam jak ostatni, burak że się nie znają tylko że czasami tak bywa że ktoś świeży dojdzie i wyłapie od razu usterkę. Ale fakt to po prostu trzeba umieć się zachowywać przyzwoicie (...).

    Ostatnio jak wyjąłem oscyloskop cyfrowy to klient stwierdził ze pierwszy raz w życiu widzi coś takiego.
    Ostatnio edytowane przez tuczi77 ; 02-12-2016 o 10:23 Powód: Daj mi jeszcze jeden powód, a ręka mi nie zadrży...

  8. #278
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2015
    Posty
    30
    BMW
    E39 535iA
    Skąd
    Kolonia
    Zazwyczaj na wulkanizacje wyrzucani sa najmniej doswiadczeni.. Koledzy ilu z was spotkalo sie z odmowa wywazenia brudnych felg, proba ich wyczyszczenia?

  9. #279
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2011
    Posty
    356
    BMW
    E36 M40B18 -------E34 M20B20 ------- E38 M60B40 ------- K589 K1200RS
    Skąd
    Niepołomice
    Jak idziecie z butami do szewca to tez niesiecie brudne ?
    Byloby fair wobec wulkanizatorow przyjechac z czystmi kolami.
    Ja bym wyszedl z zalozenia ze jesli ktos ma syf na felgach to mu nie zalezy na idealnym wywazeniu.

  10. #280
    Doświadczony Użytkownik Awatar miro
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Skąd
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN
    A jak ktoś ze cztery razy ściąga koła w sezonie żeby je od wewnątrz ładnie umyć to jest debilem ? No to ja jestem debilem ,ale na pewno nie większym niż ten co klei odważniki na uje..ne felgi.

    EDIT 3 grudzień
    Coś się tu wydarzyło ,ale nie wiem co? ! Widzę ,że bany poleciały. Widocznie tak miało być.
    Ostatnio edytowane przez miro ; 03-12-2016 o 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •