Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Dobry wieczór, dzień dobry

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    7
    BMW
    730d
    Skąd
    Mazowieckie

    Dobry wieczór, dzień dobry

    Witam wszystkich w ten sposób, ponieważ nie wiadomo kiedy to pójdzie.....

    A więc mam (od miesiąca), cudeńko rzec by można. 730d 2000 r ale wersja jeszcze jeszcze starsza (chyba), ponieważ monitor 4:3 a jak powszechnie wiadomo 6na9 jest zdecydowanie bardziej radosny

    I byłoby pięknie, gdyby nie
    -rozrusznik? w zeszłą sobotę padło zgasło. Odpaliłem od Jeepa WJ żony. Na noc akumulator do domku, całą dobę w ciepełku i pod prądem. Pogadał ze mną w ciągu dnia, wieczorem znów zdechł I tak co chwila na kablach. Akumulator ma ładowanie, ale zżera coś prąd (sprawdzane chyba cęgami to się nazywa elektrycznymi i czymś jeszcze) około 10 amper po 5 i 0 minutach. Więc odpalanie znów z kabli. Takie tykanie dobiega spod silnika i czasem troszkę jakby chciał odpalić..... Chyba rozrusznik?
    Poza tym na wyświetlaczy trzy pionowe kolorowe kreski, nie działa telefon (a na wyświetlaczu pokazuje że jest - słuchawka martwa) i nie mam rozpięty GPS od czytnika totalnie, nie widać na monitorku. Nie działa też ABS (podobno czujniki) poduszka powietrzna raz gaśnie, drugi raz się świeci i walnięty termometr zewnętrzny.
    Webasto działa, więc ogólnie chyba nie jest źle?
    Jeśli moje żale (ale i jest trochę radości), źle wkleiłem to przepraszam i proszę w właściwe alokowanie.
    Pozdrawiam wszystkich posiadaczy szczęśliwych 7

    Rados
    Było (nie wymieniam fiatów, fordów itp)
    BMW e36
    Jepp Grand Cherokee ZJ
    Cadillac STS
    jest
    BMW e38 730d i tak ma być :yes2:

    ps co trzeba zrobić by mieć szerszy dostęp do forum?
    fotki zrobię i wrzucę gdy troszkę się ociepli

  2. #2
    Witam.
    Cytat Zamieszczone przez Rados Zobacz posta
    co trzeba zrobić by mieć szerszy dostęp do forum?

    Już powinieneś mieć.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Witam, tykać to tyka pewnie rozrusznik ale dlatego że nie ma wystarczająco dużo mocy żeby odpalić. Może problem jest w samym aku ?

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    7
    BMW
    730d
    Skąd
    Mazowieckie
    Witam
    aku podobno jest ok. Zapomniałem dodać, że gdy podepnę (chociaż nie, pisałem o tym) drugi to od razu odpala....
    i dzięki za dostęp szerszy do forum
    Generalnie Bunia jest u elektryka, jutro ma być diagnoza ale chciałem w końcu się przywitać i popytać przy okazji....

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar F75
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    255
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    Gdynia
    Blog
    1
    Witam - również świerzy nabywca tylko e32( bo marzenia sie spełniają ) . Daj do rozkodowania vin i bedziesz dokladnie wiedział co to za wersja i rzeczywiście z którego roku. Pozdrawiam

  6. #6
    Jak masz jakiś problem z samochodem to udaj się do odpowiedniego działu i tam szukaj ew. zakładaj temat jak nie znajdziesz odpowiedzi. Na forum jest sporo wiadomości więc pewnie coś najdziesz.

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać na forum ;)

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    7
    BMW
    730d
    Skąd
    Mazowieckie
    TAk wiem, już będę chodził po działach. Nie miałem dostępu, ale już mam. VIN złożony i grzecznie czeka na rozkodowanie.....

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar iNstyNkt1
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    192
    BMW
    .
    Skąd
    Wrocław
    Witam kolegę ;)

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar dorka
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    1,106
    BMW
    E32 750i
    Skąd
    KATOWICE
    cześć Rados ;)
    Nanosekunda: czas jaki upływa między zmianą światła na zielone, a wściekłym zatrąbieniem na ciebie przez kierowcę z tyłu.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •