Witam wszystkich w ten sposób, ponieważ nie wiadomo kiedy to pójdzie.....

A więc mam (od miesiąca), cudeńko rzec by można. 730d 2000 r ale wersja jeszcze jeszcze starsza (chyba), ponieważ monitor 4:3 a jak powszechnie wiadomo 6na9 jest zdecydowanie bardziej radosny

I byłoby pięknie, gdyby nie
-rozrusznik? w zeszłą sobotę padło zgasło. Odpaliłem od Jeepa WJ żony. Na noc akumulator do domku, całą dobę w ciepełku i pod prądem. Pogadał ze mną w ciągu dnia, wieczorem znów zdechł I tak co chwila na kablach. Akumulator ma ładowanie, ale zżera coś prąd (sprawdzane chyba cęgami to się nazywa elektrycznymi i czymś jeszcze) około 10 amper po 5 i 0 minutach. Więc odpalanie znów z kabli. Takie tykanie dobiega spod silnika i czasem troszkę jakby chciał odpalić..... Chyba rozrusznik?
Poza tym na wyświetlaczy trzy pionowe kolorowe kreski, nie działa telefon (a na wyświetlaczu pokazuje że jest - słuchawka martwa) i nie mam rozpięty GPS od czytnika totalnie, nie widać na monitorku. Nie działa też ABS (podobno czujniki) poduszka powietrzna raz gaśnie, drugi raz się świeci i walnięty termometr zewnętrzny.
Webasto działa, więc ogólnie chyba nie jest źle?
Jeśli moje żale (ale i jest trochę radości), źle wkleiłem to przepraszam i proszę w właściwe alokowanie.
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy szczęśliwych 7

Rados
Było (nie wymieniam fiatów, fordów itp)
BMW e36
Jepp Grand Cherokee ZJ
Cadillac STS
jest
BMW e38 730d i tak ma być :yes2:

ps co trzeba zrobić by mieć szerszy dostęp do forum?
fotki zrobię i wrzucę gdy troszkę się ociepli