Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: pompa paliwa BMW E32 740i

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    98
    BMW
    740
    Skąd
    Mircze

    pompa paliwa BMW E32 740i

    witam czy ktos kupował taka pompę: http://allegro.pl/bmw-5-e34-7-e32-po...410131588.html cena dobra i niby Bosch. I tu jeszcze jedno pytanie z mojej strony czy będzie odpowiednia do mojej 740(z opisu wynika że tak) ale wole zapytac ludzi co się znaja czyli Was ;-) P.S. Sprzedawca mi odpisał na maila i niby to pompa z wyprzedaży dlatego taka cena
    Ostatnio edytowane przez studentgrzes ; 26-01-2011 o 06:59

  2. #2
    Początkujący Użytkownik Awatar szatanek.zw
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    25
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Kłodzko
    Witam. Pozwolę się podpiąć pod ten temacik. Mianowicie moja pompa paliwa odmówiła posługi :). Założona jest BOSCH 0 580 464 995 a chce kupic PIERBURG 97T262 7.220013.04. Załączam zdjęcia. Proszę o pomoc czy to będzie pasować.
    Ostatnio edytowane przez szatanek.zw ; 29-01-2011 o 13:33

  3. #3
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Może i można to podłączyć ale pompka Boscha którą masz aktualnie zamontowaną znacznie się różni budową, więc bez kombinacji się nie obejdzie. A tak w ogóle to jaka cena za ten Pierburg? Pytam gdyż zdaje mi się że mam na zbyciu Boscha identycznego jak ten co masz zamontowany teraz. Jakby co to PW.

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Ja miałem u Siebie Pierburga a założyłem Boscha z e39 4,4.

    Różniły się wysokością i miały inne konektory do zasilania. Ale udało się to po lekkich modyfikacjach założyć (pompa jest w baku nawet niżej niż oryginalnie więc zbiera paliwo z samego dna - mniejsze prawdopodobieństwo zatarcia). Śmigam już na niej drugi rok i chodzi idealnie. Jednak teraz nie dopuszcam aby poziom w baku spadł poniżej rezerwy.

  5. #5
    Vip Vip Awatar avecezarave
    Dołączył
    Feb 2010
    Posty
    1,614
    BMW
    E32 740iL `93
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Blog
    27
    Ja nie dopuszczam żeby poziom spadł poniżej 25 litrów gdyż miałem już przypadki ze na pochyłej powierzchni auto nie chciało odpalić :-) Ale to chyba już urok M60 ;-)

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar robert e38
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    87
    BMW
    740i
    Skąd
    pultusk
    Masz racje kolego,znajomy jezdził często na rezerwie z wiadomego powodu (instal. gazowa) i pewnego dnia zrozumiał że jednak lepiej mieć w baku troche więcej paliwa.Po wymianie pompki zaczol o to dbać:)

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar xsilver
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,187
    BMW
    m60
    Skąd
    .Kraków
    Cytat Zamieszczone przez avecezarave Zobacz posta
    Ja nie dopuszczam żeby poziom spadł poniżej 25 litrów gdyż miałem już przypadki ze na pochyłej powierzchni auto nie chciało odpalić Ale to chyba już urok M60
    To wynik dość wysokiego zawieszenia pompy w baku - miałem podobnie - mimo, iż paliwo jeszcze było, na pochyłym podjeździe nie mogłem odpalić - i niestety pompa odmówiła posłuszeństwa (chociaż wiadomo, że nowa nie była, więc nie płakałem). Teraz zawiesiłem pompę zaraz nad dnem i takie sytuacje są dużo mniej prawdopodobne - ale i tak tankuję, jak tylko mignie rezerwa.
    Ostatnio edytowane przez xsilver ; 30-01-2011 o 08:05

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar szatanek.zw
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    25
    BMW
    BMW E32 730
    Skąd
    Kłodzko
    Już się zgadałem z kolegą avecezarave i będzie jednak założona Boscha. Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •