Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: zmiana foteli z manualnych na el.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa

    zmiana foteli z manualnych na el.

    witam znalazłem parę tematów o zmianie ,ale nie uzyskałem odpowiedniej informacji...mam zwykle fotele manualne bez podgrzewania chciałem założyć el łamane z podgrzewaniem i pamięcią...i moze ktos napisać co dokładniej jest potrzebne żeby to zrobić ...i czy da sie przerobić fotele z przed liftu na poliftowe(chodzi o kostkę) bo ciężko znaleźć poliftowe łamane w przyzwoitym stanie...i co dokładnie jest potrzebne z drzwi żeby założyć pamięć...może ma ktoś rozpisane piny co i jak na kostce od foteli...albo zna kogoś kto to podłączy na śląsku

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Co do schematów to jest coś takiego jak WDS Online. Polecam
    Przedliftowe fotele da się założyć do poliftu, Szajboos tak ma, sam to podłączałem i większego problemu nie ma. Trzeba tylko kostkę zmienić.

    Problem możesz mieć z zasilaniem fotela. Niekoniecznie musisz mieć też przewód odpowiedzialny za pamięć.
    Jeśli go nie masz, to dodatkowo będziesz musiał taki dociągnąć.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar konrad1654
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    191
    BMW
    e38 730d & x5 e53 3.0d
    Skąd
    Częstochowa
    a możesz dokładnie mniej więcej opisać jak to ma wyglądać po ,,chłopskiemu" ile przewodów i ja maja iść? wiem ze jakiś moduł do pamięci jest ...i gdzie on sie znajduje żeby z dawcy wyciągnąć czy juz go mam w swoim aucie?

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Ja kiedy robiłem tak u siebie to wszystko znalazłem na forum, więc napewno jest co i jak zrobić. Były chyba z 3 tematy obszerne o tym.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •