Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [ zawieszenie] jakie amrtyzatory polecacie?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    56
    BMW
    W221 320 CDI
    Skąd
    DE

    [ zawieszenie] jakie amrtyzatory polecacie?

    musze wymienic amorki.moze doradzicie cos?jakie?jakis dobry nie drogi sklep?

    dzieki z gory
    lukaskwiat

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    ...ja polecam SAHS czy cos takiego z wymianą placilem 1700zl przod.......

  3. #3
    bilstein :)

  4. #4
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Jezeli ma byc tanio i dobrze (jesli to mozliwe) to kayaba ;) 2 lata gwarancji.

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    143
    BMW
    bmw e-38 740 11/1999
    Skąd
    Bolesławiec
    Witam! Jestem mlodszym klubowiczem jezeli chodzi o to jak dlugo jestem wklubie, ale polecam amortyzatory keyab model gasapsorber (niejestem pewien co do pisowni;) W mojej ostatniej slicznej e-38 musialem wydac na to ok 2000 za komplet. Sa to amortyzatory swietnie nadajace sie do szybszej jazdy z niewielka utrata komfortu ale za to zwiekszaja o duzo przyczepnosc na ciasnych wyboistych zakrentach (I O TO CHODZI!) Jezeli chcesz miec super zawieche to polecam ci to w 200%ach wkoncu sam je sprawdzilem :) . A jak chcesz wydac troche wiecej kasy na swoja bestje to sa oczywiscie z tej samej firmy lecz maja one dodatkowo regolacje twardosci
    .Pozdrawiam :D
    M POWER;)

  6. #6
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Cytat Zamieszczone przez M POWER;)
    Witam! Jestem mlodszym klubowiczem jezeli chodzi o to jak dlugo jestem wklubie, ale polecam amortyzatory keyab model gasapsorber (niejestem pewien co do pisowni;) W mojej ostatniej slicznej e-38 musialem wydac na to ok 2000 za komplet. Sa to amortyzatory swietnie nadajace sie do szybszej jazdy z niewielka utrata komfortu ale za to zwiekszaja o duzo przyczepnosc na ciasnych wyboistych zakrentach (I O TO CHODZI!) Jezeli chcesz miec super zawieche to polecam ci to w 200%ach wkoncu sam je sprawdzilem :) . A jak chcesz wydac troche wiecej kasy na swoja bestje to sa oczywiscie z tej samej firmy lecz maja one dodatkowo regolacje twardosci
    .Pozdrawiam :D
    Witaj kolego zapraszam do działu Przedstaw się... miło nam będzie powitać nowego użytkownika na naszym forum. ;)
    Dreams from Dreams - 7er...

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    33
    bilstein B6 jest twardy nasze wspaniałe drogi i jesli masz obniżone zwieszenie to odradam chyba że masz dużo pieniędzy na wahacze ,druga opcja to kayaba zakupisz je za 740 zł 2 szt. lub monroe reflex z 3 letnią gwarancją zakupisz je za 578zł ,co do sachsa to nie warto przepłacać to że sa one w naszych autach montowane fabrycznie to nie maja nic wspólnego z obecna jakoscią.

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez marcinesko
    bilstein B6 jest twardy nasze wspaniałe drogi i jesli masz obniżone zwieszenie to odradam chyba że masz dużo pieniędzy na wahacze ,druga opcja to kayaba zakupisz je za 740 zł 2 szt. lub monroe reflex z 3 letnią gwarancją zakupisz je za 578zł ,co do sachsa to nie warto przepłacać to że sa one w naszych autach montowane fabrycznie to nie maja nic wspólnego z obecna jakoscią.
    to mnie teraz pocieszyles ja kupowalem wlasnie sachsa ale jak narazie nie nazekam a co do wahaczy orientujesz sie jakie koszta?

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    33
    na nich pojeździsz równiez bez obaw tylko nie warto przepłacać ,co do wahaczy to za 4 szt. trzeba zapłacić z firmy moog 833 zł,trw 937 zł,swag 1100 zł,febi 1000 zł oraz perełka lemforder 1290 zł.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    BOGE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •