Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: pomoc w zakupie:)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    w trakcie szukania;)
    Skąd
    warszawa

    pomoc w zakupie:)

    Witam.Chciałbym zapytać czy może ktoś zna auto lub właściciel jest zapisany?.Pytam konkretne auto więc licze na jakie kolwiek wypowiedźi na temat autka.Wszystkie info na teamt tego modelu i ogólnie na temat tej serii z tym silnikiem bede wdzięczny:)pozdrawiam
    http://moto.allegro.pl/bmw-e65-745-i...423315307.html

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Wiesz co z tego co kojarzę, od kiedy ja chciałem kupić e65 to ona wisiała już , a to dobre 2 lata jest. Najpierw chciał sprzedać jeden taki pakiet do e65 stylistyczny, bo podobno go dostał od producenta za wystawę...
    Jak dobrze poczytasz na forum znajdziesz ciekawostki o e65 sprzed liftu elektroniki i tak jakieś pierdoły są.

    A cena też kosmos...nawet jak na tak zrobioną, ponieważ to w ori kosztuje coś koło 20 tys.
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    2002 rok ... i ze 2/3 lata wisi na alledrogo ... początkowo coś koło 110 k zł ! :O
    Ja bym poszukał za tą cenę dopieszczoną E65 ;)

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    w trakcie szukania;)
    Skąd
    warszawa
    ale co szczerze o niej myślicie?czy nie jest za bardzo przerobiona?jest napisane w aukcji że jest środek przerobiony?czy tak jest?bo ja kompletnie nie znam sie na serii 7:)za jaką cenę można byłaby ją kupić?a może ktoś zna link bo podobno była w tvn turbo?z góry dziekuej za odpowiedźi bo jak pisałem wcześniej jestem zielony w serii 7:P a nie chciałbym kupić czegoś po czym bede żałował
    Ostatnio edytowane przez maniek wola ; 23-01-2011 o 23:22

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar MariuszE38
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1,161
    BMW
    Sprzedane
    Skąd
    Toruń
    Cytat Zamieszczone przez kolonkos Zobacz posta
    ona wisiała już , a to dobre 2 lata jest
    Potwierdzam i też kojarzę ten wpis w aukcji, że dostał kit za wystawę. Jakoś cały czas nie może się sprzedać ale to pewnie przez cenę i rocznik 2002.
    ex:
    E36 325 TDS AC Schnitzer (160KM, 305Nm)
    E38 728iA Shadowline Individual
    E53 X5 4,4i Sport Pack

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2010
    Posty
    159
    BMW
    brak
    Skąd
    Opolskie
    @maniek - jak chcesz ją naprawdę kupić , to napisz mu , że dasz 55k :D ...i zobacz , czy odda , czy nie ;) . Napisz mu ,że wiesz , iż wisi już ze 2 lata i ,że proponujesz taką cenę ;)
    Ale naprawdę , zainteresowałbym się dopieszczoną E65 :) Mnie jakoś te ' body kity ' nie pasują do tego auta ;)
    Dodałbym również , że zdjęcia niezmienione cały czas - może coś z Nią nie tak ? ..a środek niezbyt się różni od normalnej E65 ..Cena z kosmosu ..

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    333
    BMW
    MB E500 V8
    Skąd
    Katowice
    Blog
    1
    Co można dodać jeszcze od siebie, hmm jeśli chodzi o ten body kit, to powiem szczerze że wole ten do wersji przed liftem ponieważ znacznie lepiej się prezentuje tył, czyli zamiast tego trapezowatego wydechu znanego z vectry OPC jest poczwórny wydech....
    A jeśli chodzi o środek hmm nie wiem co jest tam zrobione wydaje mi się że ori BMW. Fotele są komfort( wentyl, grzane, klima) a tył bez szału.
    Napewno bym nie dał takich pieniędzy za auto z 02.... Są chyba dwie opcje dlaczego tyle wisi: pierwsza cena a druga może jakaś poważna usterka jest.
    Bo nie wierzę , że nie znajdzie się osoba która by miała chrapkę na te auto:)
    Merc E500..zwija asfalt :) Ex Audi D3 4.2 benzyna LONG

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    w trakcie szukania;)
    Skąd
    warszawa
    pisałem z ni troche meili to pisał że wszystko ok wymieniła tylko to co opisuje w aukcji...a autem jeździ od czasu do czasu i stoi w garażu?!sam nie wiem a jest ktoś z okolic żeby ją zobaczył?

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Co nie zmienia faktu że ciekawszej E65 na forum u nas nie ma.Mi się podoba

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    18
    BMW
    w trakcie szukania;)
    Skąd
    warszawa
    ma ktoś może ten link z tą 7 ? bo jestem ciekaw jak ona buczy?:) samochód nie ukrywam żę mi sie podoba ale też trohe musiałbym zmienić:P a forumowicze nie mysla że to wieś tuning?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •