Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Lampki podswietlenia panelu klimy

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    ta tulejka/trzpien miedziany w przelaczniku - trzeba zerwac plastik wokol tego zeby ruszyc obudowe przelacznika? innej metody nie widze

  2. #12
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Ja plastik podważyłem śrubokrętem aż wybrzuszył się ponad ten trzpień, potem wyciągnąłem środek, zrobiłem lutowanie, włożyłem z powrotem i zaklepałem młotkiem. Delikatnie ;)

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Marcin-e32
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    557
    BMW
    E32 '92 735i
    Skąd
    Poznań
    Czy żarówy, o których rozmawiacie są takie same jak przy przełącznikach szyb z tyłu? Czy mają inne wartości/wielkości?

    Generalnie chodzi o to, że mam do wymiany jedną żarówę przy panelu klimy + dwie żarówy przy przełącznikach szyb - w tylnych drzwiach i do końca nie wiem czy mam kupić wszystkie jednakowe, czy też nie ;)

    Z góry dzięki.

    Pozdrawiam,
    Marcin

  4. #14
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,652
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    u mnie zarowki panela klimy (te oswietlajace pokretla) sa inne niz te od przelacznikow szyb tylnich.
    te od panelu klimy to cos na ksztalt T5 czy R5 jak to tam zwal z wasami do lutowania - widzialem ze maja 12V (czyli standard)
    te od przelacznikow szyb, szyberdachu i przelacznikow swiatel (mijania/drogowych , przeciwmglowych) to zarowki tzw mini, tez sa 12V z tego co pamietam, nie pomierzylem ich niestety, ale wydaje mi sie ze srednica to 3mm, dlugosc 7mm
    tuczi podeslal link do aukcji na allegro, ja zobacze u siebie w osadzie moze jakis sklep ma takie ustrojstwo

  5. #15
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    W obu przełącznikach świateł NA PEWNO są te większe 10/4mm (po 1 szt.), w przełączniku od rolety NA PEWNO są te mniejsze 7/3mm (są 2 szt.). Pozostałych nie rozbierałem jeszcze lub nie pamiętam jakie są :/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •