Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 59

Wątek: [tuning] chip tuning diesla

  1. #41
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    ok wiec bede myslal nad swap'em z alpiny :D :D .A powiedz mi koleś jest bardzo zainteresowany a ma e46 330xd.Jaka cena,jaki przyrost?pozdr

  2. #42
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    25
    przyrost to mysle ze okolo 280 KM 580 NM moze nawet wiecej niutkow, cena ... jak pogadam z chlopakami to napewno bedzie jakas znizka ... naprawde taka 330xd zapier.... po chipie bo moj znajomy taka ma i jest bardzo szybka....

  3. #43
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    co ty piszesz??280km w 330xd??? no to musi byc rakieta.nie potrafie sobie tego wyobrazic :o A powiedz mi jeszcze czy mocno to wpływa na żywotność silnika czy raczej "spokojnie" to odbierze??

  4. #44
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    25
    chiptuning nie wplywa negatywnie na silnik jezeli sie przestrzega pewnych zasad ... po pierwsze musi byc dobrze napisany program, po drugie kazdy wie jak powinien dbac o samochody z turbina dla tych co nie wiedza ... dopuki sie nie zagrzeje olej to nie deptac fury ... a po ostrej jezdzie nie wylaczac odrazu silnika tylko odczekac chwile zeby schlodzic turbo... lub skaczyc chwilke wczesniej ostra jazde i spokojnie dojechac na miejsce to wtedy tez sie nam turbo schlodzi, po trzecie jak uzywamy normalnego oleju to zmieniamy go wraz z filtrami co 10 tys km, jak uzywamy longlifea to co 15 tys. tez wraz z filtrami..... i to cala filozofia, jak sie tak robi to chiptuning nie ma zadnego wplywu na silnik, w rodzinie obecnie jezdza 4 samochody po chipie i nic im nie jest.. mysle ze wszystko juz jasne.... :-), pozdro

  5. #45
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    30
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    A mam pytanie bo czytałem co prawda dużo o tych przyrostach w 330d na 580nm ale ze pow 500 wpada w niemile drgania jednostka czy to prawda???
    Każdy pisze inaczej a chcialbym sie dowiedziec...
    Szczęsliwy posiadacz 7er

  6. #46
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    30
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    A mam pytanie bo czytałem co prawda dużo o tych przyrostach w 330d na 580nm ale ze pow 500 wpada w niemile drgania jednostka czy to prawda???
    Każdy pisze inaczej a chcialbym sie dowiedziec...
    Szczęsliwy posiadacz 7er

  7. #47
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    25
    wpada jezeli moment obrotowy jest umieszczony za nisko ... oznaka zle zrobionego chiptuningu... po robocie w COMPSPORCIE nic takiego sie nie dzieje, jezeli wszystko jest zrobione tak jak nalezy to przy normalnej jezdzie nawet spada spalanie...

    np. u mnie jezeli za nisko bylo by dostepne 750 NM to skrzynie bym musial zbierac z ulicy, :-)

  8. #48
    Zaawansowany Użytkownik Awatar phdream
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    764
    BMW
    E38 740i 6M
    Skąd
    Olsztyn
    hrabia napisz mniej wiecej jaki koszt przerobki 330xd??dzieki za obszerne info.pozdr

  9. #49
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    25
    spoko jak sie na czyms znam to pomoge, a jak nie to siedze cicho :), mysle ze koszt ok 1800 zl, ale jak ktos bedzie chcial to zalatwic za posrednictwem mojej osoby to napewno mniej... ja chlopakow z COMPsportu znam od 15 lat... jeszcze jak nie zajmowali sie tuningiem... pozdro ajt.

  10. #50
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    30
    BMW
    e38 730i
    Skąd
    Warszawa
    Dzieki za odp. na temat tych drgan.
    Jednak jak porozmawiac z madrym to i sam sie czlowiek nim staje;)
    Moze juz niedlugo zglosze sie do ciebie w sprawie chipowania;D
    pozdrawiam.

    ps. Jak sie ma sprawa sprzęgła zmieniaja ludziska na spiek czy cos od Radzikowskiego...
    czy jak
    Jakieś "exedy" bo 580nm to od.... groma;););)
    Szczęsliwy posiadacz 7er

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •