Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59

Wątek: [tuning] chip tuning diesla

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Ja robilem to w Niemczech ,mam wgrany program AC SCHNITZER i jest mega efekt auto jest zywsze i wogule lepiej sie wkreca,,a co do testu na hamowni to mozna tez stestowac auto z automatem mi zrobili taki test .Tylko podczas testy zapali sie ASC i ABS bo szczyta blad gdyz przednie kola stoja i jada tylnie. Ale po przejechaniu paru kilometrow wraca do normy i jest ok.
    Co do chipa to wedlug mnie musi ktos to zrobic profesionalnie zeby nienarobic problemow.
    Ja jestem mega zadowolony i polecam bo po chipie jest nietosamo autko .
    Prawda Kronos??? :D :D :D :D :D

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    Niektórzy widzieli mój filmik ze sprintem 0-150... teraz już go nie ma d;] i nie wiem może ja też mam już chipa bo znajomi mówi że niemożliwe jest to że ona tak zapier tara ra :D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Musisz to sprawdzic na hamowni.O ile pamietam taki test w Niemczech kosztowal cos kolo 50 euro .
    W Polsce tez sa hamownie najlepiej poszukaj zeby miala chomologacje .
    bo jak ja ma to pomiar jest dokladny i niczym sie nieruznic bedzie od pomiarow na zachodzie -cena tez bedzie podobna.

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    Yhy... może zrobię to 29 w Wawie :P zamierzam przybyć... zobaczymy jak to będzie :P

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    To zrob,a jak niemasz chipa to polecam jest mega efekt :D

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    Boję się o skrzynię :/

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    No co Ty ja mam przejechane ponad 150 tys na chipie i nic sie niedzieje. ;)

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    No proszę :) a spalanie jak? Wzrosło? Spadło?

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    273
    BMW
    brak
    Skąd
    niemcy
    Jest tak pali mniej jak jezdzisz spokojnie bo niepotrzebujesz wciskac pedalu do podlogi zeby sie auto wkrecilo.
    Ale jak chcesz poszalec to wiesz :D
    ja nieodczulem zeby mi mniej palilo ale zato odczulem jakiego dostalo buta :D :D :D :D

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    62
    BMW
    735i 99
    Skąd
    Zielonka
    Chipowanie samochodu tylko u doświadczonych mechaników. Z hamowaniem samochodu przed i po zmianie sterowania.
    Ja polecam chłopaków z kreatormocy.pl ul Młodnicka w Warszawie. (twórcy słynnego S4 KILLER). Przy okazji jest tam siedziba Stowarzyszenia Sprintu Samochodowego.
    A jezeli chodzi tylko o hamownie to Master's lub Chojnacki( tylko hamownia, nie ulepsza samochodów dla obcych bo jak mówi códotwórcą nie jest. Ale jak go się za język pociągnie to kilka ciekawych porad może powiedzież i z kilku mitów wyleczy jak np magnetyzer).
    To jezeli chodzi o Stolicę. Master's (Na forum ich strony na większość pytań odpowiada właściciel i wg mnie guru chipowania diesli pan Staszewski) ma jeszcze siedziby w Krakowie i chyba Katowicach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •