Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Naprawa po wypadku?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie

    Naprawa po wypadku?

    Witam. Nie wiem czy wstrzeliłem się w odpowiedni dział, ale potrzebuje pomocy. Mianowicie przed ost. weekendem, wyskoczłlem sobie wieczorkiem polatać boomerem. Zasiedziałem się u kumpla, popadał deszczyk i wszystko przymarzło. W drodze do domku wyskoczył mi "hund" (piesek) pod kola. Moja reakcja była dziwna gdyż chciałem go ominąć (teraz wiem ze 3eba było walić w hunda). Bunia wpadła w poślizg. Starałem się jakoś to ratować ale niestety(brak asc) pierdykłem lewym tyłem w mały krzaczek obróciło mnie w strone rowu i bam... dzwon, pierwsze 3 drzewka przewiozłem na masce i wleciałem do rowu. Caly przod szlag trafił. A teraz moje pytanko. Co z tym fantem zrobic? chodzić szukać części? ze złomować? Czy kupić anglika na części? Dodam ze moje autko, nie było wczesniej bite wszystkie części org, maska leciutko poprawiana. Wymieniałem klocki płyny. Oryginalna gleba z Deutchland atest na szyby :) skorka nawet igła. Dbałem lepiej niż o kobietę :)
    Ostatnio edytowane przez xsilver ; 20-01-2011 o 22:32 Powód: Pisz poprawnie po polsku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •