Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Naprawa po wypadku?

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie

    Naprawa po wypadku?

    Witam. Nie wiem czy wstrzeliłem się w odpowiedni dział, ale potrzebuje pomocy. Mianowicie przed ost. weekendem, wyskoczłlem sobie wieczorkiem polatać boomerem. Zasiedziałem się u kumpla, popadał deszczyk i wszystko przymarzło. W drodze do domku wyskoczył mi "hund" (piesek) pod kola. Moja reakcja była dziwna gdyż chciałem go ominąć (teraz wiem ze 3eba było walić w hunda). Bunia wpadła w poślizg. Starałem się jakoś to ratować ale niestety(brak asc) pierdykłem lewym tyłem w mały krzaczek obróciło mnie w strone rowu i bam... dzwon, pierwsze 3 drzewka przewiozłem na masce i wleciałem do rowu. Caly przod szlag trafił. A teraz moje pytanko. Co z tym fantem zrobic? chodzić szukać części? ze złomować? Czy kupić anglika na części? Dodam ze moje autko, nie było wczesniej bite wszystkie części org, maska leciutko poprawiana. Wymieniałem klocki płyny. Oryginalna gleba z Deutchland atest na szyby :) skorka nawet igła. Dbałem lepiej niż o kobietę :)
    Ostatnio edytowane przez xsilver ; 20-01-2011 o 22:32 Powód: Pisz poprawnie po polsku.

  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    Zabieram linka :)
    Ostatnio edytowane przez Mejo ; 22-01-2011 o 14:47

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    Cytat Zamieszczone przez Mejo Zobacz posta
    Dbałem lepiej niż o kobietę :)
    Do tego się raczej nie przyznawać ;]

    pomysł z anglikiem nie jest zły lecz musisz sam oszacować czy warto twoją złomować (na części) czy coś robić nadal ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Livre
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    307
    BMW
    e38 728iL
    Skąd
    KR
    właśnie zobaczyłem foty ...(na części) Ale nie że jestem wujek dobra rada, tak z mojej strony no to złomka... ;(

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    ja... porazka... bym tego psa chyba ...(oj groziloby banem jak bym powiedzial co...) porazka.. a wlasciciel psa sie nie znalazl?... porazka :) chyba pozostaje CI odpierdzielic ja na czesci... anglik przekladki blacharz lakiernik... to 10 kola tak o wydasz... wyrazy wspolczucia..

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    :( no wiem właśnie...Jeżdziłem szukałem kundla ale to jak szukanie igły w stosiie siana. Ale w realu tak źle nie wygląda. Fartuchy praktycznie całe. O dziwo nawet odbojniki pod belką są cale :) nie wiem jak to ugryź :/ A wie może ktoś, gdzie najlepiej okazyjnie kupić boome? Czy angliki mają wszystkie częsci takie same czy na coś trzeba zwrócić uwagę? Czy lepiej rozejrzeć sie za jakimś autem do rejestracji??;p Szkoda mi :( To bylo autko tylko na weekendy :( igiełka jakich mało :(

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Rozbierz ją i popatrz na podłużnice, to najważniejsze. Jak są całe i proste to na Twoim miejscu bym ją naprawiał. Błotnik, maska, zderzak ze wzmocnieniem, pas przedni, lampy, chłodnice i wsio :) No i ewentualnie wahacz, lub wahacze.
    Ostatnio edytowane przez Rafciu ; 20-01-2011 o 17:19

  8. #8
    7er Freak Awatar Greg38
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,298
    BMW
    F02 750LxD E65 745i Prins VSI E38 740i Prins VSI
    Skąd
    DE/PL
    Blog
    18
    Cytat Zamieszczone przez Rafciu Zobacz posta
    Rozbierz ją i popatrz na podłużnice, to najważniejsze. Jak są całe i proste to na Twoim miejscu bym ją naprawiał. Błotnik, maska, zderzak ze wzmocnieniem, pas przedni, lampy, chłodnice i wsio :) No i ewentualnie wahacz, lub wahacze.

    tez tak to widze, jesli zalezy Ci na aucie, po rozbiorce nie bedzie wygladalo az tak tragicznie.
    Pozdr.

    Greg38

    UWAGA! Pomagam poprzez forum a nie PW lub GG! Masz pytanie - załóż temat i prześlij link a postaram się odpowiedzieć!




    http://7er.pl
    http://bmw.n-sacz.pl
    http://bmw-diag.pl
    http://obd-can.pl
    http://auto-diag.de

  9. #9
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,285
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Czy dobrze widzę i tam są opony letnie?Jakieś gładkie się wydają na tym zdjęciu (zimówka inaczej wygląda)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    jak podłużnice będą ok to ja bym ratował... zrobisz se lifta przy okazji : )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •