Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Naprawa po wypadku?

  1. #21
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Szukanie samochodu to męczarnia. Trupów co niemiara.
    Ja, podobnie jak niektórzy koledzy, radziłbym sprawdzić, czy podłużnice nie oberwały - jak są całe i zdrowe, to zwalić silnik i go dokładnie obejrzeć i dalej to wiadomo - części i ich zamontowanie.

    Jakiś czas temu mój kolega (już prawie się nie udziela na 7er) miał dzwona E38 przedliftem i przy składaniu pompy wody okazało się, że pękła mu łapa silnika. Tak więc różne niespodzianki mogą się objawić - trzeba zatem wszystko dokładnie obejrzeć, pomacać, poszarpać, powąchać i opukać ;] To nie będzie lipy.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    154
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Lublin
    Z tym ciężka misja Ci powiem bo w sporu miejscach są nr nawet pod pokrywą komputerów za szybą i wogole ale są magicy do tego . Najlepiej to jak byś miał angola w tym kolorze na dawce części blacharka napewno była by dobra bo tam nikt nie szpachluje samochodów po stłuczkach

  3. #23
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    9
    BMW
    kiedyś chce mieć E38
    Skąd
    Wrocław
    Współczuję :( Ale chyba najlepiej będzie to autko sprzedać na części po forum i kupić inne :( Zrobisz u blacharza to będzie rdza za jakiś czas i/lub nie zrobi tak jak trzeba a kasy władujesz i czasu na poprawki też :(

  4. #24
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    ja bym nie robił. pamiętaj że tył jeszcze do zrobienia . tam szpachli bedzie sporo. Jeszcze jedno pytanie do ciebie ; jak dbałes lepiej niż o kobiete to czemu są letnie opony założone??? jest prawie koniec stycznia , Nie chcę wiedziec jak dbasz o swoją kobiete :(
    ps. ty chciałes sprzedać to auto kiedys na allegro???
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  5. #25
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    A no letnie oponki są :( bo generalnie w zimie nim nie jeździłem. Nie przebywam w Polsce za często i ciężko się nacieszyć 7emą. A że w dzień który wyjechałem było dosyć ładnie, do głowy by mi nie przyszło ze to po przymarza na wieczór :( A poza tym. Jak by każdy 3mał psa na podwórku, tam gdzie jego miejsce to nic by się nie stało. To samo tyczy się ludzi. Chodzą głównymi drogami po poboczach i nawet nie zadbają o odblaski. A przyjdzie co do czego to potem kierowca winny i ma wyrzuty.
    Ostatnio edytowane przez Mejo ; 22-01-2011 o 10:33

  6. #26
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A mi zdjęcie nie chce się pokazać;/

  7. #27
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    Witam ponownie. Mam parę pytań. Mianowicie postanowiłem kupić drugiego 7era, z podobnym silniczkiem. Chciałem tylko zapytać o elektrykę w e38. Gdyż znalazłem ładne autko w dość przystępnej cenie. Niestety, brakuje tam skórzanej tapicerki i elekt foteli :/ i parę innych gadżetów a klimatronik wygląda na starszy :( Pytanko. Czy jest możliwe przełożenie elek. foteli z jednego modelu do drugiego(chodzi mi czy znajduje się już tam owa instalacja) bez jakiś większych problemów? I co do panelu klimy. W tamtej mam full elektronik a tu wygląda na jakiś starszy model(nie manual, tylko taki z jakimiś suwakami pod regulacja temp) Czy jest to do zrobienia? Czy odpuścić i szukać modelu z takim samym wyposażeniem? Jeżeli tak, no to na co mam zwrócić szczególną uwagę? Thx :)

  8. #28
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    89
    BMW
    e38 730i " angol 740
    Skąd
    ie
    Zagląda ktoś tu jeszcze? Chłopaki pomocka please:P

  9. #29
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Chyba po prostu nikt nie ma doświadczenia w tego typu przekładkach.

    Dla mnie sprawa jest prosta - jeśli lubisz się bawić, przekładaj, bo na pewno jakoś tam się da. Jeśli nie lubisz, nie bierz się za to, bo może potrwać i wymagać kupienia pewnej ilości gratów...
    Poza tym są zagraniczne fora - tam jest kopalnia wiedzy. Polecam.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #30
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,128
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Mejo Zobacz posta
    Witam ponownie. Mam parę pytań. Mianowicie postanowiłem kupić drugiego 7era, z podobnym silniczkiem. Chciałem tylko zapytać o elektrykę w e38. Gdyż znalazłem ładne autko w dość przystępnej cenie. Niestety, brakuje tam skórzanej tapicerki i elekt foteli :/ i parę innych gadżetów a klimatronik wygląda na starszy :( Pytanko. Czy jest możliwe przełożenie elek. foteli z jednego modelu do drugiego(chodzi mi czy znajduje się już tam owa instalacja) bez jakiś większych problemów? I co do panelu klimy. W tamtej mam full elektronik a tu wygląda na jakiś starszy model(nie manual, tylko taki z jakimiś suwakami pod regulacja temp) Czy jest to do zrobienia? Czy odpuścić i szukać modelu z takim samym wyposażeniem? Jeżeli tak, no to na co mam zwrócić szczególną uwagę? Thx :)
    Jesli w tym aucie jest klimatronik z panelem z wyswietlaczami ale jednak z pokretlami to zero problemu drugi (nowszy) panel podejdzie
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •