Z góry sorki za OT.
Ale wejdzcie jeszcze raz w ten link co podał Anatol i zobaczcie co oni powypisywali przy mocach coniektórych beemek....
Dla przykładu Tedego ma niby 400 KM, a nowa piątka 535d ma ich 450 :shock: przeciez to jest niemożliwe do osiągniecia takim "normalnym" tuningiem bezpiecznym dla silnika... Tak mi sie wydaje ale jezeli sie myle to mnie popawcie...