Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 58

Wątek: TELEFON w e38

  1. #1
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun

    TELEFON w e38

    Siemka Panowie:) od wczoraj jestem posiadaczem kolejnej 7er tym razem e38 mi sie trafilo:P moje pytanie na poczatek:

    Jak wpisac kogos do listy kontaktow w telefonie :) ja tam lubie jak wszystko dziala i chce miec ustawione kontakty do wybnierania szybkiego:) dac to da sie na bank ale ja z niemca to noga... moglby ktos jak pastuch krowie napisac jak to zrobic?:> np: zielona sluchawka ->kontakty->dodaj ale po szkopsku?:> pozdro panowie:P

    pozdro!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Wlacz sobie menu rozszezone i zmien na j.polski, bedziesz mial czarno na bialym.

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    ja z niemieckiego jestem DEBIL:) takze no:) pada tutaj magiczne slowo "menu rozszerzone" :) JAK ZMIENIC JEZYK W TELEFONIE W BMW E38 ????????? :D jak pastuch krowie:P krok po kroku:P

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Otworz auto, wsiadz do niego, przekrec stacyjke w pozycje pierwsza, podnies sluchawke ,acisnij 4 razy przcisk menu, zatwierdz ok ponownie nacisnij 7 razy przycisk menu zatwierdz ok i jestes w menu rozszezonym przejdz do ustawien jezyka i go zmien. Prosciej nie umie.Powodzenia

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    Cytat Zamieszczone przez Siudmy Irl Zobacz posta
    Otworz auto, wsiadz do niego, przekrec stacyjke w pozycje pierwsza, podnies sluchawke ,acisnij 4 razy przcisk menu, zatwierdz ok ponownie nacisnij 7 razy przycisk menu zatwierdz ok i jestes w menu rozszezonym przejdz do ustawien jezyka i go zmien. Prosciej nie umie.Powodzenia
    a wsiasc od strony kierowcy czy pasazera??:D pomocy!!!:D

    dzieki!!:D

  6. #6
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    próbowałem zrobić to u siebie ale nie zlokalizowałem przycisku ok, który to, ja mam auto z początku produkcji może wtedy słuchawka była inna

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    u mnie tez nie ma przycisku ok :) nacisnij "mute" pozniej menu pozniej sobie radz po niemiecku cos:P strzalkami na dole zmieniasz opcje a M+ zatwierdzasz:) ja zmienilem na angielski ale sie bawilem i jakos telefon zablokowalem... wie ktos jak to odblokowac?.... nie moge go wlaczyc nic nie moge zrobic:) chce jakis kod i o... jest kjakas opcja resetu telefonu?...

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    U mnie przycisk ok jest ten sam, ktorym odbierasz rozmowy na sluchawce

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    siudmy wiadomosc CI wyslalem:P

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez JointoVicz Zobacz posta
    u mnie tez nie ma przycisku ok :) nacisnij "mute" pozniej menu pozniej sobie radz po niemiecku cos:P strzalkami na dole zmieniasz opcje a M+ zatwierdzasz:) ja zmienilem na angielski ale sie bawilem i jakos telefon zablokowalem... wie ktos jak to odblokowac?.... nie moge go wlaczyc nic nie moge zrobic:) chce jakis kod i o... jest kjakas opcja resetu telefonu?...
    Uaktywnilez pewnie blokade fonu. sprobuj cztery zera, lub cztery dziewiatki, no chyba ze poprzedni wlasciciel zmienil kod.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •