Raczej 5 x2 :D i Szykuje się teraz e32...:) Tomek jak wyjdzie słońce to musimy jakąś sesję pro walnąć w jakimś dobrym miejscu..![]()
Raczej 5 x2 :D i Szykuje się teraz e32...:) Tomek jak wyjdzie słońce to musimy jakąś sesję pro walnąć w jakimś dobrym miejscu..![]()
Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 18-01-2011 o 17:39