Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z odpaleniem BMW735i z 2000r E38

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    49
    BMW
    735
    Skąd
    żagań

    Problem z odpaleniem BMW735i z 2000r E38

    Witam
    mocno potrzebuje waszej pomocy !!!

    sprawa wygląda tak tydzień temu w bagażniku zapaliły mi się chemikalia, spalił się akumulator, tylne bezpieczniki i wiązka która idzie nad nadkolem. dzisiaj kupiłem identyczną wiązkę i po całym dniu lutowania praktycznie wszystko działa oprócz centralnego, tylnych szyb światła w środku i telefonu. ale najgorsze jest to że nie mogę odpalić auta rozrusznik kręci ale jakby paliwo nie dochodzi.
    I teraz moje pytanie:
    1.czy w czasie pożaru mogło wskoczyć jakieś zabezpieczenie ?
    2.czy oprócz bezpieczników z przodu i z tyło w bagażniku są jakież inne bezpieczniki w aucie ?

    będę bardzo wdzięczny za każdą wskazówkę
    Ostatnio edytowane przez xsilver ; 15-01-2011 o 20:43 Powód: Błąd ortograficzny w tytule.

  2. #2
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez Galstyan Zobacz posta
    2.czy oprócz bezpieczników z przodu i z tyło w bagażniku są jakież inne bezpieczniki w aucie ?
    Pod fotelem pasażera. Pod wykładziną

    Przekaźnik do pompy paliwa z tego co pamiętam jest w bagażniku, możliwe, że wiązka do niego ucierpiała
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •