Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Wymiana foteli manualnych na elektryczne.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    412
    BMW
    E39 540iA 2002r EX:E38 728i
    Skąd
    Świecie

    Wymiana foteli manualnych na elektryczne.

    Witam. Posiada ktoś może jakąś instrukcję lub może fotorelacje z wymiany foteli z manualnych na elektryczne ??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    a co w tym ma być niby nadzwyczajnego, żeby mieć do tego instrukcje?? ja np w swoim e38 jak zmieniałem z manualnych na elektryczne to wystarczyło że je tylko przełożyłem i podpoiłem kostki (w swoich manualnych miałem pompowanie lędźwi, więc + i - były już w kostce poprowadzone) i wsio hulało bez problemu.
    pozdrawiam :)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    412
    BMW
    E39 540iA 2002r EX:E38 728i
    Skąd
    Świecie
    No u siebie też mam właśnie pompowanie lędźwi. Ale zastanawia mnie to czy nie trzeba żadnych innych kostek, przewodów czy innych tego typu. A jak to wygląda z pamięcią ? wystarczy podciągnąć kable pod przełącznik i to wszystko ?

  4. #4
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    u mnie nie było tak łatwo i oprócz tego co piszesz musiałem dołożyć ori przekaźnik za schowkiem pasażera żeby wogóle było zasilanie w kostkach do foteli, dołożyć jeden kabelek od pamięci z fotela do instalacji i zmienć wiązkę elektryczną w drzwiach kierowcy z modułem żeby uruchomić pamięć fotela, el lusterek i kolumny kier.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    412
    BMW
    E39 540iA 2002r EX:E38 728i
    Skąd
    Świecie
    No dokładnie chodzi mi o takie rzeczy u siebie mam manualne z ele sterowaniem lędźwi, brak pamięci, i manualnie sterowana kierownica, lusterka również manualnie składane. Dala tego chcę się dowiedzieć czy potrzebuję jeszcze czegoś oprócz kostki z +/- Bo to że muszę podciągnąć wiązkę z fotela do przełącznika w drzwiach to wiem, także chcę się dowiedzieć jak najwięcej żeby potem nie było niespodzianek.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar BRABUS
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    864
    BMW
    E32 735iL & Espace4 & K1200RS ;)
    Skąd
    Mwek
    Jesli masz pompowane ledzwia, to powinna elektryka smigac bez problemu - problem bedzie tylko z pamecia - ale co do tego to juz nie wiem....

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2013
    Posty
    29
    BMW
    e38
    Skąd
    Słupsk
    A jesli fotele są manualne bez pompowania to bedzie duzy problem z podłączeniem?

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar lionix
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    618
    BMW
    728 E38
    Skąd
    Łdz
    wlasnie, ja mam zwykle gole fotele i chcialbym elektryczne ale bez pamieci itp bajerow, tylko zeby sie przesuwaly to wystarczy dac + i - i wsio?

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    TAK TAK i wszystko dziala

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik Awatar JointoVicz
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    1,019
    BMW
    e32 EX 730 88' m30b30 r6 & e38 730i 95' m60b30 v8
    Skąd
    Torun
    no ok a jak bym chcial jednak miec ta pamiec?:) skoro mam auto dawce cale wiec wszystkoz niego wycviagnac moge:) co powinienem wyciagnac z dawcy zeby wszystko smigalo?:) pomoze ktos?:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •