Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Pomocy bije koło /a czyzby koniec klocków??

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    184
    BMW
    BMW E38 740i M62B44
    Skąd
    Warszawa

    Pomocy bije koło /a czyzby koniec klocków??

    Witam mam taki problem
    ogolnie jezdzilem po miescie dzisiaj udalem sie poza miasto i przy predkosci 90km/h zaczelo mi bic kolo przednie lewe jakby podskakiwalo takie uczucie na kierownicy ( jak by ktos mial niewywarzone kolo).
    Zjechalem na stacje paliw lewarek i zacząłem kolo zdejmowac cala felga ciepła ( drugie kolo zimne) praktycznie nie dalo sie nim ruszyc , tarcza hamulcowa parzyła, chwile przestyglo zaczeło sie poprawnie krecic, zalozylem kolo przejechalem bez hamowania okolo 5 km i ok ale jak zacząłem znów hamowac i jechac ponownie zaczeło znów bić nawet przy nizszej predkosci....
    Moje pytanie co to może byc..... klocki sie koncza?? Wymienialem klocki na poczatku lata, przejechalem moze 20 000 km (kloski jak dobrze pamietam bosch texas czy cos takiego placilem 280zl)

    pomóżcie błagam bo w góry lece a tak sie nie da jezdzic , cale kolo gorace po jezdzie, jutro za widnego zobacze stan klocków ale nie sadze aby sie tak szybko zuzyly, nie piszcza ani nic..... a moze to docisk ( tłoczek) nie wiem ale ciekawostka jest taka ze jak tarcza zimna to jest wszystko ok...

    z koła smierdzi jakby splenizna
    Ostatnio edytowane przez mik231 ; 14-01-2011 o 02:18
    Kiedy ogarnia Cię ochota do pracy, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •