Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 66

Wątek: Paweł 7 - moje 735i (e38)

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    super że tyle napisałeś o autku, dobre masz podejście :)

    co do auta to klor mi sie podoba i czekam na więcej fotek :)

    Pozdrawiam :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar artur240786
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    257
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Bieruń
    witam pozdrawiam
    moje bmw e38

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomahawk
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    287
    BMW
    E32 740i
    Skąd
    Poznań
    Siemka. Ładna siedem ;)
    EX:
    E34 524TD
    E32 730i
    E32 750IL
    Wiele serc jedno bicie - seria 7 ponad zycie!

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    Dziekuję za przywitanie na forum:)

    No to temat rozwijamy dalej:)
    Po pierwsze mam już nowe koła na lato - orginalne felgi BMW od e65/66 w rozmiarze 245/45 R19 oraz na tył 275/40 R19. Wzór to popularne "słoneczka", które od zawsze mi się podobały. Felgi są już polakierowane w czarny kolor z połyskiem, ale niestety bedzie trzeba poprawić ranty, bo są trochę podrapane. Ale na kosmetykę mam dobre 3 miesiące, bo nie przewiduję zakładać letnich kapci wcześniej jak połowa marca:)
    Moje obecne koła są na sprzedaż, więc jak coś to pisać:)

    Mam też pytanie do osób, które montowały kierownicę trójramienną M-power z pełnym sterowaniem. Czy to działa Plug&Play, czy jednak niezbyt...:/? Ktoś mnie starszył, że wcale to nie jest tak łatwo. Kierownicę w samochodzie mam z pełym sterowaniem (11 klawiszy), a kierownica z M-pakietu z pełnym sterowaniem ma tylko 10...? Hmmm...?

    Na forum znalazłem w zeszłym tygodniu temat z odblokowywaniem TV w trakcie jazdy - wszystko się udało:) Kolory w telewizji też już są:)

    W niedługim czasie zapodam więcej zdjęć. Ale najpierw trzeba to moje "bydlątko" umyć,bo wygląda przez tą zimę racej mało okazale:)

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar 7er Fanatic
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    434
    BMW
    Ciemna strona mocy
    Skąd
    okolice wwa
    Cześć
    Widzę ,że jesteś uparty i dobrze:) fajne felgi sobie kupiłeś ale czy będą się ładnie komponowały w czarnym kolorze z kolorem nadwozia? może lepiej na ori kolor

  6. #16
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Zadawaj pytania w odpowiednich działach :) - proszę :)
    Gra muzyka

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    No więc tak się bedzie prezentował samochód za ok. 2 miesiące:)
    Koła już są polakierowane na czarno. Teraz tylko przybędą dymione przednie kierunki i już:)
    Jest to VT ze zdjęcia na początku mojego tematu:



    Następnie zabieram się za lakierowanie wewnętrznych drewienek w czarny połysk. Szyby obowiązkowo pozostają takie jakie są - bez jakiegokolwiek przyciemniania.

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tomgtdek69
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    711
    BMW
    E39 540iA
    Skąd
    Słupsk
    Witaj;) Nie wiem dlaczego ale, ten kolor mi się tylko z E32 kojarzy:D Słuszny motor pod maską drzemie... prowadzenia znaczy powodzenia:)

  9. #19
    szajba777
    Gość
    Witam serdecznie :)

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    159
    BMW
    735i (e38) M62B35 manual
    Skąd
    Wrocław/Częstochowa
    No więc tak jak pokazywałem powyżej zdjęcie z VT, tak też teraz wygląda moje auto:) Dymione przednie kierunki oraz koła trafiły już na samochód. Kierunki świetnie pasują do grafitowej karoserii oraz do przednich lamp z czarnymi wkładami. Koła też wyszły super - trzeba teraz często uzywać czarnidła do opon, aby efekt czarnych kół był najlepszy:) Także kierownica M-power trafiła już na swoje miejsce - wszystko działa jak trzeba.
    Ostatnimi czasy kupiłem nowe osłony przy przednich fotelach (tam gdzie są klawisze do el.regulacji foteli) ponieważ stare byłu pęknięte. Jeszcze ich nie zainstalowałem, bo nie miałem niestety czasu. Zakupiłem takze osłony słupków środkowych z drewnem od 750, ale sprzedawca zrobił mnie w balona i wysłał elementy w kolorze granatowym! Może byłby ktoś zaiteresowany tymi słupkami?
    Postaram się później dodać fotkę.
    Na montaż czekają jeszcze aluminiwe ramki wokół zegarów, ale poczekam z tym do momentu naprawy wyswietlacza na liczniku, który tak jak w 90% samochodów gubi pixele.
    Pojawiło się u mnie takze sporo kosmetyków firmy Meguiar's - jak tylko zrobi sie ładnie i pozwoli na to czas zabieram się do konkretnego pucowania i odświeżanai nadwozia:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •