Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Nowe światła do modeli BMW

  1. #11
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    ..............
    Ostatnio edytowane przez Mirosław ; 20-06-2011 o 18:56

  2. #12
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez Mirek Zobacz posta
    Nie dzielmy na dobre i lepsze BMW to BMW
    Masz rację, ale pamiętaj, że tworząc nowy temat musisz być przygotowany nie tylko na laury i brawa, ale też na słowa krytyki.

    Pozdrawiam
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #13
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez Mirek Zobacz posta
    każdy tak mówi jak czegoś samemu się nie potrafi (moje zdanie i opinia) bo w E38 można taki bajer , a w starszych nie to dlaczego nie potrzebne druciarstwo???Starsze wozy to co be???Nie dzielmy na dobre i lepsze BMW to BMW
    to co chcesz zrobić uważam za druciarstwo bo w żadnym innym samochodzie światła tak nie działają, owszem światła do jazdy dziennej w e38 są ok i sam wymieniałem sterownik na lcmIII żeby muc sobie zaprogramować te światła, ale jest to zrobione zgodnie z fabryką i bez obaw czy tym razem się uda, przechodzę przegląd techniczny jak i kontrole policyjne. Na twoich zdjęciach praktycznie nie widać różnicy w świeceniu świateł drogowych więc w tej wersji oślepiał będziesz na pewno bo na jakiej podstawie twierdzisz że to 50%, a po za tym orginalnie światła dzienne w drogowych świecą na 26 lub 28 % a nie 50%, nie wspominając o pająku dodatkowych przewodów i sypiących się komunikatach.
    Jeżeli cię to uraziło to sorki ale takie moje zdanie, poprostu zrób to jak trzeba a nie wymyślaj cudów, pozdrawiam.

  4. #14
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    .............
    Ostatnio edytowane przez Mirosław ; 20-06-2011 o 18:56

  5. #15
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    widzisz a mnie nie o te 9 przewodów chodzi ,bo większość z nas ma jakiś nie orginalny kawałek kabelka w aucie, tylko o to żeby ten kabelek był zgodnie ze sztuką zrobiony tak jak w orginalnej wersji, a nie robić z auta (ufo) :) , oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie z którym możesz się nie zgodzić i zrobić po swojemu bo to przeciesz twoje auto i znajdziesz pewnie na forum tego zwolenników jak i przeciwników niestety ja należe do tej drugiej grupy :)

  6. #16
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    tych z chińskimi xenonami to bym za jaja powiesił , oślepiaja niemiłosiernie , sądzę ze z twoimi światłami jest podobnie , po to ludzie wymyślili jakis czas temu światła mijania zeby innych użytkowników nie oślepiało a ty z długich kombinujesz. w e38 sie robi dzienne zeby xenona nie palić tylko zwykłą zarówkę u ciebie nie ma xenona wnioskuje z tego ze chcesz na 50 % włączać czy wyłączać . zostaw jak jest bo jeszcze zrobisz sobie albo innym krzywde
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

  7. #17
    Vip Vip Awatar Dzuda
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    10,286
    BMW
    E32 735i ; MB 560 SEC 88'
    Skąd
    Sandomierz
    Też nie wiem po co taki pomysł...

  8. #18
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    A no pomysł taki, żeby mieć światła dzienne w E32 w której tej opcji tak łatwo się nie włączy(w E38 dopiero LCM II to umożliwia).

    Kolejna kwestia to siła światła. Są 3 opcja w LCM III, 27%, 33% i 42% jak dobrze pamiętam wartości, ale coś koło tego. Na maksymalnych ustawieniach dzienne w E38 świecą bardzo podobnie i też są w światłach drogowych jakby ktoś nie zauważył.



    Jeśli mogę wtrącić swoją uwagę. To zmień sposób załączania świateł.
    Aktualnie jak piszesz masz dzienne po włączeniu mijania. Lepszym wyjściem byłoby gdyby dzienne świeciły się razem z np. postojówkami, a po włączeniu mijania gasły. W tym momencie będzie to zachowywać się jak fabryka i zachowasz funkcjonalność seryjnego auta.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #19
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    Cytat Zamieszczone przez cursor Zobacz posta
    Są 3 opcja w LCM III, 27%, 33% i 42% jak dobrze pamiętam wartości,
    ano są tylko że z tego co się orientuję to możliwość załączenia jest tylko tej wartości 27% nawet w e65 nie da się zaprogramować tych około 50%

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik Awatar luki730i
    Dołączył
    Feb 2011
    Posty
    944
    BMW
    e32 730ia m30 1992-05
    Skąd
    wrocek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •