Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Nowa 7 w gronie 7 :) "Lalunia"

  1. #21
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    gratuluję nabytku! życzę duuuuużo przyjemności z użytkowania!

  2. #22
    Początkujący Użytkownik Awatar Sor3
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    32
    BMW
    E38 728i IA
    Skąd
    Katowice
    dzisiaj spotkała mnie mała niespodzianka zapaliły się 2 kontrolki ABS i kontrola trakcji Lalunia pojechała szybko na serwis jakiś błąd w kompie i mam jeszcze do wymiany w prawy tył czujnik ABS
    Błąd został usunięty
    w czwartek wymiana czujnika na nowy jeszcze do tego na kompie pokazało błędy z lambdą może mi ktoś powiedzieć czy jest to może od instalacji gazowej oczywiście też będzie sprawdzane co jest nie tak
    :]
    Zmieniarka działa tylko gra prawa strona jakieś porady ?

    "Kluska" Moja mała mało zgrabna ale bez awaryjna kluska z silnikiem 2.3b 88r autko do którego mam wielki sentyment została oddana w dobre dłonie fanatyka MB

    "IBI" German Machine Autko nie spotykane na Śląsku z tego co wiem było ich tylko 2 sztuki w pakiecie SXI po kapie silnika i podniesionej mocy 130 kuńi :P autko na 960 kg miało taki power że nie da się tego opisać silnik 1.5 rok 91 Po uderzeniu w słup auto musiało zostać zutylizowane na koszt państwa

    "Black" BMW seri 5 3.0b miałem ją kupić za 4000 zł do wymiany było tylko końcówki stabilizatorów brak funduszy zniechęcił mnie do zakupu (co sądzicie o takim macie na 5 )
    Ostatnio edytowane przez Sor3 ; 14-01-2011 o 17:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •