Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Chromowane żarówki do kierunkowskazów- kryształ

  1. #1
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno

    Chromowane żarówki do kierunkowskazów- kryształ

    Od dawien dawna denerwowała mnie pomarańczowa poświata w kierunkowskazie od żarówek.
    W końcu postanowiłem przeciwdziałać temu, znalazłem takie cosie, podobno markowe i dobre!
    http://allegro.pl/zarowki-chrom-2-sz...375254497.html

    Za kilka dni włożę i dam znać po jakimś czasie jak się sprawują bo jako nowe to na bank będą świecić dobrze.
    Dla czego nie Osram czy Philips? Na tym drugim producencie już się kiedyś zawiodłem kupując drogie super, hiper postojówki więc tym bardziej nie miałem ochoty wywalać 100zł na komplet żarówek do auta, które nie zrobią najmniejszego szału...

    Co Wy na to? Może ktoś już posiada takie żarówki lub któreś z Philips, Osram?
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    ja u mnie w mieście kupiłem za 15 zł 2 takie żarówki sygnowane firmą Jacky, latam już 2 rok na nich i nie zauważyłem by barwa im zmieniła się na inny kolor (czyt. biały), więc nie widzę sensu ładować kasę w żarówki Philipsa czy Osram.
    pozdrawiam :)

  3. #3
    Vip Vip Awatar lockbud
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    2,433
    BMW
    Było E38 730i 94r. Jest.........................X6 40d.
    Skąd
    - Sosnowiec
    u mnie leżą te żarówki w piwnicy, poprostu drażniło mnie to że świecą jak w maluchu bardzo słabo się rozświetlając, już wolę pomarańczową poświatę ale przynajmniej widać że skręcam.

  4. #4
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    A ja wsadziłem sobie niebieski żarówki świecące na pomarańczowo , które kiedyś dostałem od Maćka777 i jak dotąd jestem zadowolony. Wstanie spoczynku dają lekko niebieską poświatę w jasnych kierunkach :)
    Gra muzyka

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Te żarówki nazywają się Osram Diadem ;)
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #6
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez lockbud Zobacz posta
    u mnie leżą te żarówki w piwnicy, poprostu drażniło mnie to że świecą jak w maluchu bardzo słabo się rozświetlając, już wolę pomarańczową poświatę ale przynajmniej widać że skręcam.
    Tego się właśnie obawiam.
    Oczywiście rozmawiałem ze sprzedającym zapewniał, że to nie jest chińszczyzna i nie ma takich scen jak opisujesz. Czy oby na pewno to przekonam się już jutro (bo tak liczę, że przyjdą)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar szajboos
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    582
    BMW
    e38 730d i Peugeot 806 2.0 HDi
    Skąd
    Brudne Południe - SRC
    Ja mam te o których pisał WojtekD. Osram Diadem, 28 zeta za 2 szt., delikatna niebieska poświata w kierunku. Mruga ładnie na pomarańczowo. I jest widoczna z daleka jak miga

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,236
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Niektóre te srebrne zamiast świecić na pomarańczowo to mają brązowawą barwę.
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    Jak znajde opakowanie to się podziele nazwa firmy... Trzy lata temu kupiłem 8szt do obu aut więc juz nie pamietam jak się nazywaja. Wymieniłem je po osramie bo przeszkadzała mi ta niebieska poswiata. Sa to zarowki pokryte srebrna powłoką, wiec zupelnie "znikają" w kloszach, a moca i kolorem ZUPELNIE, z ręką na sercu, w 100% nie odbiegają od zwykłych.

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    To co do mnie dojechało to Type R chińsko Japońskie xxxxx.
    Wizualnie pierwsza klasa, światło ma barwę pomarańczową lecz moc światła spadła o ok 25-30%
    Nadal czekam na szczere porównanie możliwości firm Osram i Philips oraz Twoich Tomar :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •