Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: [ELEKTRYKA] Ori radio + wzmacniacz i sub?

  1. #21
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Cytat Zamieszczone przez royal Zobacz posta
    wiem ze High input nie ma zbyt dobrej opiniii ale do basu chyba wystarczy??
    Właśnie na niskich tonach te scalaczki mają najwięcej ograniczeń.

    Dorobienie wyjścia RCA to na prawdę nie jest nic trudnego. Noty katalogowe do większości scalaków są do znalezienia w necie. Wystarczy tylko z wejścia takiego scalaka wyprowadzić sygnał na zewnątrz i mamy RCA. Wprawdzie o słabym sygnale(góra 2V), ale mimo wszystko lepsze to niż konwerter.

    Wpadnij na jakiegoś spota śląskiego jak będziemy z szajboosem. Posłuchasz sobie co udało nam się wymodzić(a suba nadal nie ma).
    Możliwe, że jutro będziemy w katowicach. Na ikei jest spot Strefy Car Audio
    Ostatnio edytowane przez cursor ; 14-01-2011 o 05:29
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    24
    BMW
    740
    Skąd
    WARSZAWA
    Ja kupilem taka puszke wielkosci paczki fajek z jednej strony podłączasz przewody z głośników z drugiej masz wyjscie po niskiej na wzmacniacz i po kłopocie do sub. wystarczy.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    Heh ! No własnie nie wystrczy, chyba ze nie zalezy Ci na jakosci basu. W ten sposób zmniejszasz dynamike basu, jego konturowosc, szybkosc, precyzje. Wszystko zamula własnie tani uklad scalony.

  4. #24
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    24
    BMW
    740
    Skąd
    WARSZAWA
    Rzecz gustu mi wystarcza...

  5. #25
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    "Apetyt rośnie w miarę jedzenia" ;)
    Wyprowadziłbyś RCA to nie chciałbyś słyszeć o konwerterze. Może byłoby trochę ciszej, ale bas byłby wyraźnie lepszy.
    U szajboosa też miało poprzestać na 35W RMS x4(seryjne końcówki mają góra 22W RMS), aktualnie jest 130W RMS na przód i 55W RMS na tył :P
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    A ja panowie wogole nie wiem po co ta rozmowa z wyprowadzaniem RCA ze scalaczkow . Ja wyciagnolem sygnal niskiego poziomy zaraz na wejsciu do ori wzmacniacza .
    Mam zdublowane czincze stereo n ori wzmacniacza i ida na 2 wzmacniacz od tuby . Wszystko chula zajebiscie . Co do konwerterow to tylko na smietnik z nimi sa takie znieksztalcenia ze glowe urywa . Pozatym chyba wszyscy chcemy zeby to bylo jak najbardziej ori i jak najmniej pozmieniane ja mam sterowanie wyciagniete tez z ori wzmacniacza . Bez zadnych kabelkow i przyciskow wiesniackich .

    P.s z gory przepraszam jesli sie zapedzilem i ktos nie ma takiego wzmacniacza ori . Ale jo osobiscie nie spotkalem sie z e38 bez tego wzmacniacza .

  7. #27
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Który wzmacniacz masz na myśli?
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    Z tylu jest zabudowany obok tunera tv .

  9. #29
    Vip Vip
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    4,240
    BMW
    Nie mam
    Skąd
    Racibórz(Śląsk)
    Nie każdy ma system Hifi lub Top-Hifi(DSP) i ma ten wzmacniacz. Najtańszy system stereo(taki jest chociażby u szajboosa) nie miał wspomnianego wzmacniacza
    Celem wykształcenia nie jest napełnienie umysłu człowieka faktami; zadaniem jest nauczyć go, jak ma używać umysłu do.. myślenia. A często zdarza się, że człowiek lepiej umie myśleć, nie będąc krępowany wiedzą przeszłości.
    Henry Ford

    Nie pomagam przez tel, chcesz coś, jest pw, mail, gg, w ostateczności sms

  10. #30
    Doświadczony Użytkownik Awatar technics
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1,547
    BMW
    octavia 1.9tdi ex e65 745 2002 rok ex e38 735
    Skąd
    Szwecja
    A wiec jesli nie ma wzmacniacza to wogole darowal bym sobie podlaczanie czego kolwiek do tego systemu . Lepiej wymienic cale radio na cos z epoki tylko ze o wiele lepsze jakosciowo . Ja mam system ze wzmacniaczem ale bez dsp . Po zamontowaniu tuby jakos to gra ale szalu nie ma . Gdyby nie ten wyswietlacz w konsoli to powypruwal bym bym wszystko ze starego zestawu audio .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •