Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 92

Wątek: internetowe poszukiwania E65

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar JackRM
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    53
    BMW
    '01 E53 X5 4.4 SportPack
    Skąd
    Roma Italia

    internetowe poszukiwania E65

    Szanowni klubowicze,

    zwracam się do Was z prośbą o profesjonalny rzut oka na parę propozycji znalezionych na rodzimym allegro..

    1. http://moto.allegro.pl/bmw-e65-745i-...396626244.html - jest niby z serwisu BMW ale coś trochę goła..

    2. http://moto.allegro.pl/piekne-bmw-74...386809178.html - tu coś koleś koloryzuje ze spalaniem 14/100 w mieście choć do wyposażenia raczej nie można się przyczepić.

    3. http://otomoto.pl/bmw-745-serwisowan...C13825309.html - ten coś na wielu portalach się pojawia.

    4. http://otomoto.pl/bmw-745-sprowadzony-C12172930.html - ładna felga, świeżo przywieziony ale nie wiadomo czy nie prosto od "kebaba" - w Belgii też są - sam się kiedyś nadziałem ;) - na telefonie podał przebieg - 300k - i że wymienił oleje filtry w ASO i olej z filtrem w skrzyni.. 300k to chyba sporo...

    5. http://otomoto.pl/bmw-745-oplacony-C16282088.html - ciekawy rocznik, ale przebieg na 100% kręcony bo z Makaronii. Tu nawet dwulatki się skręca. Pozatym włoch w aucie to świnia / wiem bo tu mieszkam paręnaście lat ;)

    Z góry pięknie dziękuję za każdą sugestię..
    Ostatnio edytowane przez JackRM ; 11-01-2011 o 07:00 Powód: już poprawiłem 1-wszy link.. mea culpa :)

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ohara5
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    185
    BMW
    F01
    Skąd
    Poznań
    punkt 3 odradzam z tym autem już ponad rok się bujają i nie mogą sprzedać po za tym w komisie mają niezbyt dobrą opinie.

  3. #3
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Pkt 1 i 2 te same linki...a po czym wnosisz ze golas..ma strefy na klimie,zmieniarke ,fotele komforty tylko bez wentylacji....itp..widziałem gorsze golasy :) , no przesadził tylko że fotele mają wentylacje ,gdyż jej nie mają.A tak to całkiem ładna lista wyposażenia.

    Pkt4 to jak dla mnie felga dramatyczna i zupełnie nie pasująca do e65
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 10-01-2011 o 16:24
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    174
    BMW
    E65 750i Shadow Line, ACC, 4 x Komfort Sitz, L7
    Skąd
    Śląsk
    Ja kierowałbym się ku tej ostatniej. Wizualnie dla mnie najładniejsza. Co do tej pierwszej czarnej to nie ma Comfort Acces jak podaje koleś w ogłoszeniu bo nie widzę chromowych łezek na klamkach. Poza tym te felgi w tej pierwszej są dla mnie najgorsze i najbrzydsze ze wszystkich dostępnych w E65 ( kwestia gustu ).

  5. #5
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Zdecydowanie 1 ( albo 2 :D ) link. Auto u jednego gościa od 4 lat. Wyposażenie , tak jak Bezi pisał całkiem fajne. Roletki z tyłu też ma. Ogólnie fajne auto poza oponami , które są za małe jak do E65 :D Strasznie mnie to denerwuję wizualnie w tym aucie :)
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar JackRM
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    53
    BMW
    '01 E53 X5 4.4 SportPack
    Skąd
    Roma Italia
    dziękuję za Wasze zainteresowanie tematem.

    pierwszy link poprawiłem - miałem zbyt wiele zakładek otwartych sorry..
    póki co to numer 2 wydaje mi się najbardziej wiarygodny, chociaż spalanie 14/100 które podaje koleś trochę mnie rozbawiło
    i nie chciałbym aby w innych bardziej ważnych "szczegółach" dot. auta był tak "obiektywny" hehe.

    Ten numer 5 ze względu na jasne skóry i cenę oraz ładne felgi 19" (szkoda, że nie jest czarna..) podoba mi się najbardziej, sprawdziłem numery włoskie i nie jest we włoskim rejestrze aut kradzionych. (jak chcecie to mam możliwość sprawdzenia włoskiej rejestracji w każdej chwili)
    Nie wiem tylko jak sprawdzić i czy się da ten przebieg bo 146k km to raczej jest śmiech na sali. Jak był skręcony z 250 to OK, ale z 400 to już bym go odpuścił..

    EDIT: na telefonie facet twierdzi, że był z kluczykiem w ASO w Lublinie i że mu ten przebieg potwierdzili oraz, że ma książkę serwisową...tu pytanko: na ile jest to wiarygodne ?

    No i dziwi mnie ta cena (za 53k PLN odda) skoro u nas te auta tak stoją: http://www.subito.it/annunci-lazio-i...=6&rs=20&re=28 tym bardziej, że doliczyć trzeba do nich 18,6% akcyzy i min 500E transportu..
    Ostatnio edytowane przez JackRM ; 11-01-2011 o 07:38

  7. #7
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Jeśli masz takie dojście do aut włsokich to czemu nie spróbujesz ściągnąć sam auta?
    Ja bym tak spróbował ;)
    Co do pierwszego auta to szukaj E65 z komfortowymi fotelami. To najlepsze fotele na świecie!!
    Ostatnio edytowane przez EVAN ; 11-01-2011 o 08:32
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  8. #8
    Początkujący Użytkownik Awatar JackRM
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    53
    BMW
    '01 E53 X5 4.4 SportPack
    Skąd
    Roma Italia
    Cytat Zamieszczone przez EVAN Zobacz posta
    Jeśli masz takie dojście do aut włsokich to czemu nie spróbujesz ściągnąć sam auta?
    Ja bym tak spróbował ;)
    Jakbym mial 2 tyg. czasu wolnego to tez bym tak zrobil.
    Niestety nie posiadam tyle czasu.
    Pozatym jest problem z tablicami zjazdowymi z Wloch ktorych nikt nie chce ubezpieczyc a jak juz to 400E trzeba dac za 10dni.
    Laweta to 500-600E i tez 2dni jedzie.
    Tak wiec zakup auta - idzie caly 1 dzien, podroz do PL 1600km - drugi, przeglad i tlumaczenia - trzeci, skarbowka nawet 3 dni moze sie ociagac z VAT25 i urzad dzionek.
    Dodajmy do tego wizyte w warsztacie BMW i montaz haka to kolejny dzionek i w ten sposob robi sie tydzien - 10dni czasu ktorego nie mam.
    Wole przyjechac, obejrzec, zaprowadzic do ASO i sprawdzic i jak gra to zaplacic i zaprowadzic do mojego urzedu w Rybniku.
    2-3 dni i z glowy a nie 10..

  9. #9
    Początkujący Użytkownik Awatar JackRM
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    53
    BMW
    '01 E53 X5 4.4 SportPack
    Skąd
    Roma Italia
    UP

    ogladal ktos/widzial to http://allegro.pl/bmw-745i-idealny-f...409990929.html ?

    na pierwszy rzut oka zle nie wyglada..
    Ostatnio edytowane przez JackRM ; 13-01-2011 o 10:56

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Arman
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    775
    BMW
    740d F01
    Skąd
    Kraków
    Ja nie oglądałem, ale wygląda bardzo dobrze i jest super wyposażone (jak dla mnie ma dosłownie wszytko co bym potrzebował) ale wczoraj dzwoniłem do sprzedającego aby się umówić, bardzo nie miły człowiek, wydaje się nie konkretny, bo on wystawia, podaje swój numer na aukcji a mówi że to auto brata i on tym jeździ. Co do ceny za to auto 53k. Ja niestety liczyłem na 50k ale się nie zgodził, mimo to będę dzisiaj dzwonił znów o ten samochód może jednak zmienił zdanie. :)

    ps. ten samochód był już wystawiany przed nowym rokiem i leżał troszkę na allegro za kwotę 60k :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •