Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: poziom plynu wspomagania :)

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400

    poziom plynu wspomagania :)

    szukalem na forum ale nie moge znalesc:P

    jaki dokladnie powinien byc poziom plynu w zbiorniczku od wspomagania? nie widze w srodku zadnej podzialki. a widze ze lekko go ubylo od czasu kiedy kupowalem auto ( heh jak u wszystkich poci sie na wezu :P )

    na chwile obecna jest jakies niecale polcentymetra ( 0,5 cm :) od srodka zbiorniczka ( jedyna linia w srodku jaka widze :P ) i zdaje mi sie ze to za malo:D

    doradzcie :)

  2. #2
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Nie jestem na 100% pewny, ale ja robię to tak.

    Korek od zbiorniczak ma pod spodem taki dynks podzielony na trzy części. Jak odkręcę korek i przykładam go tak by opierał się na zbiormczku dolną swoją krawędzią to płym na być min. do pierwszego zgrubienia, ale nie więcej niż do drugiego.

    PS
    Ale można skomplikować prostą rzecz. ;D

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    400
    heheh no przykreciles troche:) faktycznie jest tam takie cos;) musze popatrzec jak to stoi u mnie:P

    ale ogolnie to tam nie ma zadnych miarek? wytloczonych czy cus.. dziwne:P

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    55
    BMW
    E38 750IL
    Skąd
    Częstochowa
    u mnie kiedys przeciekal rozdzielacz nivo w tylniej osi a jest on zasilany w plyn z tego samego zbiorniczka - nie powinno sie tak robic ale ja dolewalem plynu jak przy skrecie zaczynalo skrzypiec w przedniej osi (wtedy plynu w zbiorniczku juz wogole nie bylo) Ja mam nalany plyn do polowy zbiorniczka i wszystko jest ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •