Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: VANOSY w M62

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SHOTGUN
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    106
    BMW
    e38 4.4 m62tu
    Skąd
    Białystok

    VANOSY w M62

    Witam...szukałem przyczyn stukania vanosów, i czy na pewno w tym lezy problem? oto film na youtube i czy ktos jest w stanie to skomentowac? Prosze o odpowiedzi Pozdrawiam....http://www.youtube.com/watch?v=4HPlF...C6D931&index=1
    tytul filmu:E38 Engine Flush and Castrol Edge RS 0W40 oil
    SHOTGUN

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    134
    BMW
    E38 740 '98 m62tub44
    Skąd
    z Polski
    Nie wierze że aż taka różnica, nie mniej jednak jeżeli ktoś to stosował i faktycznie ładnie wyciszyło to niech sie pochwali, również jestem ciekawe co do skuteczność tych wynalazków - sam mam problem z vanosami:/ Warto by zapytac autora filmu czy efekt jest długotrwały.
    Ostatnio edytowane przez Poles ; 09-01-2011 o 20:21

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SHOTGUN
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    106
    BMW
    e38 4.4 m62tu
    Skąd
    Białystok
    Przetłumaczylem opinie na temat tego filmu i wychodzi na to, ze zasadniczą kwestia wyciszenia vanosów jest ich przeczyszczenie tym środkiem....wynika z tego, ze gosc wlal engine cleanera do starego oleju poczekał ok 10 minut wciszylo i wlal nowy olej...i chodzi...chociaz nie wiem czy dobrze to sobie przetlumaczylem ale z tego tak wynikia...Mysle ze problemem moze byc wyczyszczenie wszystkich nagarów z silnika i przez to silnik moze juz nie chodzic tak jak kiedys...Czy ktos ze znajacych tematyke vanosow jest mi wstanie powiedziec czy elektrozawory vanosow mozna przeczyscic czy nie...czy ktos sie juz w to bawil?
    SHOTGUN

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar SHOTGUN
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    106
    BMW
    e38 4.4 m62tu
    Skąd
    Białystok
    strona z tym srodkiem czyszczacym na allegro:http://moto.allegro.pl/liqui-moly-en...371769011.html
    SHOTGUN

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    465
    BMW
    735 M62TUB35
    Skąd
    Zambrów
    Też ten film oglądałem i to samo pomyślałem czy jest to aż w takim stopniu skuteczne? Coś mi się wydaje osobiście, że bez ingerencji ludzkiej, żaden środek, ani specyfik nie jest w stanie uzdrowić czegoś, czy naprawić. Bynajmniej może jedno poprawić na jakiś tam czas a drugie zepsuć na wieki. Aczkolwiek może w tej sytuacji się mylę. Mi to wygląda troszkę na spsób na "sztrucla" do handlu. Pamiętacie jak kiedyś były specyfiki cuda czyniące zwane MOTO DOCTOR? Lało się to do silnika jak uciekało mu np ciśnienie oleju. Nie jestem za bardzo na tak.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •