Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: 735i salon polska / prosba o opinie zakupu e65

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    4
    BMW
    e60
    Skąd
    w-wa

    735i salon polska / prosba o opinie zakupu e65

    witam zastanawiam się nad kupnem e65 mniej więcej do 55tyś zł. Znalazłem taką oto ofertę http://moto.allegro.pl/bmw-e65-z-pol...396230790.html .
    Samochód ma pełną historie serwisową którą znam, mianowicie. Kupiona w Polsce później odsprzedana pewnej kobiecie która jest dobrą klijetką danego dilera, w między czasie wszedł lift do produkcji i kazano ją faktycznie przerobić. Przyszedł czas aż kupił ją aktualny właściciel,dalej serwisował w ASO i założył jej instalacje gazową na której przejechał 30,000km i teraz chce ją sprzedać bo jest za droga w utrzymaniu... Auto ma następujące usterki- skrzynia czasami wchodzi w tryb serwisowy,potrafi być dobrze 4 miesiące aż się powtórzy.Antena od radia nie działa. Magiel ma delikatny luz(nie cieknie)ale to typowa usterka beemek niestety.Po założeniu gazu, olej zaczął się pocić(wyższa temperatura spalania)i trzeba by było to zrobić. Auto jest faktycznie bezwypadkowe i serwisowane w jednym serwisie,przebieg jest autentyczny. Słyszałem ogólnie, że 735-45i mają czasem problem z płynem chłodzącym i trzeba zdejmować głowice by to wyeliminować co mi się nie podoba... Jak by użytkownicy e65 mogli się wypowiedzieć na temat tej serii ,jej awaryjności.Z góry dziękuje.
    Ostatnio edytowane przez Bezi ; 09-01-2011 o 15:54 Powód: Pełno błędów.

  2. #2
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,251
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez kotos Zobacz posta
    1tak się składa że znam się troche na samochodach... 2 ta 7ka teraz stoi u Fusa w komisie i znam już całą historie tego auta od podszewki bo mam tam dwóch znajomych i poprzednia właścicielka jest ich bardzo dobrym klijentem.przebieg i lakier jest 100% zgodny z opisem 3 gość który ją teraz sprzedaje prowadzi jakieś interesy w Bułgari i zrobił nią 30 000km na gazie bo odrazu po kupnie zamontował a sprzedaje ją bo jest za droga w utrzymaniu...(serwis ASO kosztuje) 4 kierownica w mojej 5 z 2003r i przebiegu 215 000km(prawdziwym) ma w gorszym stanie kierownice bo ludzie mają różne rodzaje potu i tak czasem wygląda kierownica, w dodatku zależy jak kto kręci kółkiem bo jak na ''mydełko fa'' to tez inaczej się wyciera.To samo się tyczy z jasną skórą... 5 ten samochód ma osiem lat a nie rok a wiadomości na jego temat nie są od właściciela bądź pośrednika od którego kupię to auto
    Po 1. - Jeśli chcesz nam ją sprzedać to nie ten dział...
    Po 2. - Jeśli chcesz ją kupić to widzę, że decyzja już prawie podjęta, więc po co cały ten ambaras???

  3. #3
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    Jakoś nie przekonuje mnie coś co jeździłi tyle lat po polskich drogach - jak widać to ze serwisowany nie wyklucza usterek... ale to takie moja " ALE" :)
    Jak Wiesz co i jak to wiesz czego się spodziewać, utarguj i bierz...
    Co do skrzyni hmm chyba wszystkie E65 mają czasami różnie odchyły z tą częścią :) Raczej bym się nie przejmował, jeżeli dobrze biegi zmienia to będzie chodzić, sterwonik czasami pewnie głupieje. Oczywiście wnioskuje, że po wejściu w trym serwisowy (getribenot program???)wystarczy zgasić i odpalić auto aby problem zgasł. Chyba, ze wyświetli na ekranie co jakiś czas bład skrzyni i nie wchodzi w tryb awaryjny to juz w ogól luzik :)
    Co do płyny chłodniczego to może sie przydażyć równiez w 4,5. Roboty kupe to fakt. Ale z takim podejściem, że coś moze paść to żadnego auta nie kupisz :)

  4. #4
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Cytat Zamieszczone przez kotos Zobacz posta
    Jak by użytkownicy e65 mogli się wypowiedzieć na temat tej seri,jej awaryjnośći.z góry dziękuje
    Wystarczy tylko troche poszukac w dziale e65, tym razem zrobilem to za ciebie:

    http://7er.pl/showthread.php/12490-p...ie-silniki-LPG
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    4
    BMW
    e60
    Skąd
    w-wa
    dzięki za linka i za info odnośnie płynu i skrzyni:) tuczi77 po to ten ''ambaras'' że jeżdzę samochodem w którym się nic nie dzieje przez trzy lata i jest jeszcze stosunkowo prosty i nie chciał bym podjąć złej decyzji by siedzieć co chwile ''pod''samochodem i nie zarabiać... a łatwo nie jest sprzedać takiej gabloty.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •