Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: kierownica w dwóch kolorach co Wy na to ??

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk

    kierownica w dwóch kolorach co Wy na to ??

    Witam tak mnie naszlo na zmiane koloru kierownicy w swojej e38 mam bananowe wnetrze i stwierdziłem ze chyba dam kierownice do jakiegos magika zeby mi obszył skóra kierownice w dwóch kolorach czyli gora i dół kierownicy w beżu a srodek na wysokosci poduchy zostanie czarny. Co sądzicie o tym pomysle ? warto zainwestowac w cos takiego czy poprostu lepiej kupic spray do malowania skóry i samemu pomalowac kierownice tak jak chce ?? chociaz wydaje mi sie ze nie bedzie tak ładnie sie prezentowała. Myślalem zeby obszyć cała kierownice w Beżu i moze jakims cudem mozna pomalowac poduche i podzespoły przy kierownicy ?? sprobuje skontaktowac sie z kims kto sie profesjonalnie tym zajmuje i moze mi cos doradzi jak bedzie to w rozsądnej cenie to bym sie skusil na calosc w Beżu. :D

  2. #2
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Widzialem taka na necie. Na kompie mam fote, znajde jutro i wstawie w Twoj temat- na pewno zapomnisz o tym- mowa o kierownicy standardowej.

    Natomiast M pakiet prezentuje sie wysmienicie w polaczeniu bezu ( sam dol, gdzie masz znaczek M ) z reszta w czerni- sam o tym bede myslal obszywajac na nowo kierownice za jakis czas. Z jasnym wnetrzem ... :medit:
    Pewność na każdym kilometrze ...

  3. #3
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    okej. Tede u siebie w Beti mial chyba dół kiery biały jak dobrze pamietam. szukam koncepcji bo wolal bym miec wszystko w beżu cala kiere ale problem be4dzie z poducha pewnie....

  4. #4
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    Cytat Zamieszczone przez sennapowieka Zobacz posta
    Widzialem taka na necie. Na kompie mam fote, znajde jutro i wstawie w Twoj temat- na pewno zapomnisz o tym- mowa o kierownicy standardowej.

    Natomiast M pakiet prezentuje sie wysmienicie w polaczeniu bezu ( sam dol, gdzie masz znaczek M ) z reszta w czerni- sam o tym bede myslal obszywajac na nowo kierownice za jakis czas. Z jasnym wnetrzem ... :medit:
    Witam. Kolego moze szukales tej fotki kiery ?? bo niedlugo bede sie przymierzal do zmian i szukam koncepcji :)

  5. #5
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    Tak na szybko ...


    Pewność na każdym kilometrze ...

  6. #6
    Początkujący Użytkownik Awatar wyczyn
    Dołączył
    Apr 2012
    Posty
    97
    BMW
    E38 740iL
    Skąd
    Pułtusk
    ok dzieki za foto :)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 07-08-2012, 13:44
  2. kierownica bmw e32 a kierownica e39
    Przez ///MICHAL w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 01-11-2008, 12:56
  3. kierownica..
    Przez 7ka w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 27-06-2007, 18:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •