Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: witam:)

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    4
    BMW
    e60
    Skąd
    w-wa

    witam:)

    Witam jestem złotówą i co prawda w tej chwili nie posiadam 7er tylko e60 ale miałem kiedyś e32 i e38 a teraz chcę kupić e65:)
    Kożystając z doświadczenia właścicieli tej seri chciał bym prosić o porade jaki model(benzynowy) najlepiej wybrać.Czy legendy awaryjności są prawdziwe i czy na lpg nie będzie problemów,jak wspomniałem jeżdze e60 na lpg od trzech lat i nie mam problemów z tym samochodem jak z każdym poprzednim BMW . Podoba mi się na allego ten model http://moto.allegro.pl/bmw-e65-z-pol...396230790.html co sądzicie o niej bo ja się zakochałem?
    pozdrawiam:)
    Ostatnio edytowane przez kotos ; 07-01-2011 o 12:45

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    Witaj! O awaryjnosci e65 nie wiele ci powiem bo mam e38 ;) Ale to co pokazales z Allegro to wola o pomste do nieba... Naprawde nie widzisz, ze ten samochod smierdzi na odleglosc? Ktos robi lift tak bez powodu za 24 tys zl? bo mu sie swiatla znudzily? Tak samo przebieg 150 tys km a kierownica wytarta z lewej strony jak po 400tys... :D Tak samo podlokietnik kierowcy. Instalacja zalozona po to, zeby samochod stal i nie jezdzil? Piszesz, ze jestes zakochany w tym 7er, a ja radze Ci troche ochlonac i zabrac kogos ze soba na ogledziny ;) Powodzenia w szukaniu wymarzonej e65! :)

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    4
    BMW
    e60
    Skąd
    w-wa
    1tak się składa że znam się troche na samochodach...
    2 ta 7ka teraz stoi u Fusa w komisie i znam już całą historie tego auta od podszewki bo mam tam dwóch znajomych i poprzednia właścicielka jest ich bardzo dobrym klijentem.przebieg i lakier jest 100% zgodny z opisem
    3 gość który ją teraz sprzedaje prowadzi jakieś interesy w Bułgari i zrobił nią 30 000km na gazie bo odrazu po kupnie zamontował a sprzedaje ją bo jest za droga w utrzymaniu...(serwis ASO kosztuje)
    4 kierownica w mojej 5 z 2003r i przebiegu 215 000km(prawdziwym) ma w gorszym stanie kierownice bo ludzie mają różne rodzaje potu i tak czasem wygląda kierownica, w dodatku zależy jak kto kręci kółkiem bo jak na ''mydełko fa'' to tez inaczej się wyciera.To samo się tyczy z jasną skórą...
    5 ten samochód ma osiem lat a nie rok a wiadomości na jego temat nie są od właściciela bądź pośrednika od którego kupię to auto
    Ostatnio edytowane przez kotos ; 08-01-2011 o 04:36

  4. #4
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    1,806
    BMW
    E38 740i
    Skąd
    Skoczów
    Powitać serdecznie :)

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar matraks
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    522
    BMW
    2011 BMW 328i xDrive e92, 2007 Mitsubishi Endeavor
    Skąd
    Chicago/Bydgoszcz
    kotos, co ty za bzdury piszesz? jakie "mydelko fa"? :D W 7er za 300 tys zl kierownica wytarta po 150 tys km? musialby chyba miec papier scierny w rekach i kwas zamiast potu ;) ja mam przebieg w swojej e38 210 tys km a kiera wyglada jak nowa. Interesy w Bulgarii, drogi serwis? dlatego najpierw poprzedni wlasciciel wklada 6 tys zl w instalacje gazowa, zeby po roku ja sprzedac? bo jest droga w utrzymaniu? cos slaby ten biznesmen bulgarski jak nie potrafi zarobic na 7er ;) kolega kotos ma chyba cos wspolnego z tym komisem :D

  6. #6
    użytkownik Awatar ADASIO
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    9,182
    BMW
    BMW 750 LIX G12 FROZEN GREY MAT
    Skąd
    SILESIA City
    Panowie!!!
    Ten dział służy przywitaniu sie i opowiedzeniu o sobie i swoim aucie,
    na oceny i rozmowy o konkretnym modelu mamy odpowiednie działy!!!
    https://7er.pl/signaturepics/sigpic836_6.gif SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH !!!

    ____________________________________________
    ex - BMW E38 728i cossmosschwarz metallic
    ex - BMW E66 745 Li black metallic
    ex - BMW F02 750Lix sophistograu metallic

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    Powitać. Czekamy na fotki 7er którą prędzej czy później pewnie kupisz.

  8. #8
    Vip Vip Awatar PawelM.
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    844
    BMW
    ex E32 750iL 1988r.
    Skąd
    Marki
    Blog
    15
    Witam i powodzenia w szukaniu tej naj...
    ...And on the 7th day God created the... 7er...

  9. #9
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Witamy ;) autko z linka BARDZO mi się podoba- nie snujmy podejrzeń dlaczego ją przerobili i zgazowali. Ktoś chciał i zrobił co zrobił i tyle ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  10. #10
    Witam.
    Tak jak jeden z przedmówców słusznie zauważył w tym dziale witamy się i komentujemy nasze obecnie posiadane auta.
    Jeżeli masz jakieś pytania i potrzebujesz opinii odnośnie auta z linka to jest ku temu odpowiedni dział a mianowicie "Allegro, Ebay ...".
    Proszę tu nie wklejać linków do aukcji bo będę je kasować.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •