Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Adamek vs Kliczko

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...

    Thumbs up Adamek vs Kliczko

    Co prawda walka odbędzie się dopiero we wrześniu, ale warto już teraz podkreślić, że będzie to wydarzeniena skalę światową. Cieszę się, że w końcu udało się zaaranżować tę walkę.
    Jak tylko mogę to zawsze oglądam walki braci Kliczko i nie ukrywam, że zawsze im kibicuję. Zawsze podobało mi się to jak walczą, są szybcy i nie jednokrotnie potrafią poczęstować przeciwnika gradem ciosów, co jest naprawdę widowiskowe.
    Teraz sytuacja będzie inna bo z jednym z braci Kliczko będzie walczył nasz Tomek Adamek. Mam nadzieję, że w końcu komuś uda się pokonać kogoś z teamu KliczkO i tym kimś będzie właśnie nasz bokser ;) Co jest na naszą korzyść to na pewno to, że walka będzie odbywała się w Polsce na stadionie Śląskim. Co mnie aż dziwi, bo do wszystkich walk braci Kliczko zawsze RTL miał prawa autorskie i wszystkie walki z największymi sławami zawodowego boksu odbywały się na terenie Niemiec.
    Jak Wy obstawiacie, jak się ta walka rozegra? Czy nasz pięściarz ma szanse na pokonanie, jak dotąd niezwyciężonych braci Kliczko? Czy jednak zbyt szybko rzuca się na głęboką wodę i młodszy z braci Kliczko jest na razie poza jego zasięgiem?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    Szanse na pewno ma Adamek ale Kliczko będzie na pewno najbardziej wymagający, lepiej i wygodniej wg mnie byłby młodszy Kliczko dla Adamka. Największym atutem braci Kliczko jest ich wzrost i zasięg ramion i dlatego według mnie mają przewagę nad rywalami.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    212
    BMW
    ...
    Skąd
    ...
    Cytat Zamieszczone przez zieliniak81 Zobacz posta
    lepiej i wygodniej wg mnie byłby młodszy Kliczko dla Adamka

    Przecież Władimir jest najmłodszym z braci ;)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    Właśnie chodzi mi o Władimira jest on praktycznie w wieku Tomka

  5. #5
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,299
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Chciałbym tylko nadmienić ze walka nie na Stadionie Sląskim w Chorzowie a na nowym Stadionie Śląska Wrocław we Wrocławiu...jako że Polsat będzie miał prawa do tej walki a jak wiadomo Solorz jest właścicielem Śląska...

    PS. Nie dzwonić do mnie w sprawie biletów :D :D :D :D
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Siudmy Irl
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    630
    BMW
    E38 728i
    Skąd
    IRL
    Cytat Zamieszczone przez Bezi Zobacz posta
    PS. Nie dzwonić do mnie w sprawie biletów :D :D :D :D
    Skoro nie mozna dzwonic do Ciebie, Ty smialo dzwon z biletami do nas :D
    A tak juz na powaznie, walka zapowiada sie bardzo ciekawie. Szanse sa, wszystko zalezec bedzie od taktyki, no i troche szczescia tez by sie przydalo. Mozna wiele zyskac, ale tez i stracic.

  7. #7
    Z całą sympatią do Adamka myślę jednak że nie da rady. I nie chodzi o to że rzuca się na głęboka wodę. Sukcesem będzie przeboksowanie całej walki i przegrana na punkty z nieznaczną różnicą. Ale na wygraną nie liczę.

  8. #8
    Vip Vip Awatar Wiesław
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    1,784
    BMW
    E 38 740d
    Skąd
    Lubań
    Adamek potrzebuje duuuuuużo szczęścia żeby to wygrać... Jak dla mnie może przegrać byle z klasą a nie jak heheee... Gołota - zdziwiony że już trzeba boksować!

  9. #9
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Dajcie spokój Gołocie. Tak wiele zrobił dla Polskiego boksu, że nie wypada go opluwać za powinięcie się nogi.

    Co do do Adamka - ciężko będzie, ciężko

  10. #10
    Z00FY
    Gość
    Panie i Panowie to jest boks :) mówiąc z góry kto wygra jest to trochę lekkomyślne przynajmniej w boksie gdzie uderzenia mają nacisk paru ton i zmęczenie daje się we znaki od początku do końca walki... Zarówno Władimir, który stoczył 58 walk a przegrał tylko 3 jest godnym przeciwnikiem dla Tomka który stoczył ich 43 i 1 przegrał. Czynniki Fizyczne przemawiają za byłym zawodnikiem Gwardii Warszawa tym bardziej ,że Adamek jest w pewnym sensie "beniaminkiem" swojej kategorii wagowej.. Stawka pojedynku będzie ogromna: dwa pasy organizacji IBF i WBO.. Może to czas na 35 letniego Władimira.. Przed Tomkiem i Władimirem jednak jeszcze po jednej walce zawodowej nim dojdzie do spotkania... Tomek chyba w Kwietniu ma walczyć a Kliczko będzie walczył z Brytyjczykiem Dereckiem Chisorą ,który jest przekonany ,że wygra z ukraińcem..

    Tak więc jeśli Adamek przegra to niech zrobi to z klasą... A wiemy ,że góral skóry łatwo nie sprzedaje !
    Ostatnio edytowane przez Z00FY ; 08-01-2011 o 14:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •