Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zle mi pali M62b35...

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.

    Angry Zle mi pali M62b35...

    --panowie,wymieniłem ,świece,regulator ciś, paliwa na używkę[ niestety],czy jest szansa wpiąć prosty zawór zwrotny, na przewodzie paliwowym na dopływie do listwy,czy to coś da,czy nie,bo widzę ,że stały regulator działa chyba na zasadzie podciśnienia,jeżdżę niestety na LPG,i tylko paliwo do startu potrzebne, coś mi tu śmierdzi ,że to jest zły pomysł,,po załączeniu stacyjki,przewód pęcznieje i za chwilkę rozlużnia się ,gdyby go wspomóc jeszcze jednym zaworkiem zwrotnym,wiem ,że dieslu robiono tak przed filtrem,nie wiem może to i druciarstwo,myślę tez ze jak przewód popuszcza ciśnienie benzyny to chyba działa powrót paliwa, ,na allegro dałem 80 pln,z anglika za używke reduktora ciś.facet się zaklinał,że oki! a może wtryski zapieczone? wlałem jakiś specyfik do paliwa i tyle,aha,jak stacyjką czasem dwa trzy razy włączę zapłon startuje jak ma byc ale to też nie reguła,czasem od strzała,a czasem nie,skończę rozrusznik i po zabawie będzie.
    Ostatnio edytowane przez jerzyw ; 05-01-2011 o 20:56

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Trochę monologu nie zaszkodzi, otóż wczoraj zmieniłem r.ciś. paliwa na ten co był,czyli stary,panowie paliła na ciepłym ,i dziś pali na zimnym,qwa gościu mnie przekręcił na alledrogo na tą używkę ,ludzie to mają worek""" taktu qwa m.ja tak bym nie mógł...czyli pewnie wystarczyło zmienić świeczki i byłoby po problemie,a tak na pewno nadwyrężyłem rozrusznik...a co myślicie o tym pomyśle w razie w" czy takie druciarstwo miałoby miejsce ,czy nie,czy ten zaworek zwrotny dał coś czy nic---czekam na opinie.

  3. #3
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Trochę pogmatwany ten text, ale są kluczowe słowa - "źle pali" (w sensie odpala) i "LPG". Miałem podobnie.

    Objawy:
    - Na zimnym silniku trzeba kręcić około 10 - 15 sekund
    - Mimo długiego kręcenia silnik z trudem zaskakuje, jakby wypadały zapłony
    - Na ciepłym z reguły odpala w miarę znośnie, albo nawet całkiem dobrze

    Obecnie mam awarię LPG i jeżdżę na Pb - problemów z odpalaniem nie mam wcale. Silnior startuje po 1-2 sekundach nawet przy dużym mrozie. Jak dla mnie problemem jest adaptacja mieszanki - LPG trzeba ustawić i będzie git. Podzielę się wynikami, jak zrobię co planuję.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    213
    BMW
    M62B35 iA.
    Skąd
    Podkarpacie.
    Dzieki kolego ,szperałem po innych forach,bo jakoś tu mnie nikt nie widział...są takie spostrzeżenia; : mam OMVL-a ma 7 lat,ponoć lubi przepuszczać gaz ,więc miesza się benzyna i gaz. druga rzecz ,zmieniłem na stary regulator ciśnienia,co miałem przed kupnem na allegro,już jest o niebo lepiej,na wiosnę zakładam dwa redy,zeta S z bajpasem,one dopiero wydolą na tym sprzęcie,bo jak komp gazowy łapie błąd od zaraz bije w ustawienie kompa benzyny stad,wypadanie zapłonu,na ciepłym pali raz na dziesięć razy żle,ale podejżewam ,że regulator jest już zużyty stąd może nadal ten problem..myślę ,że trzeba teraz zmienic redy i pewnie się ustatkuje wszystko,poza tym ta zima,chlapa,mokro w garażu,[blaszak] wszystko wpływa żle na całość tak sobie też myślę...pzdr.dziękuję ci za post..doceniam takie zachowanie ,nikt nie napisał nic,a pewnie nie jednemu coś podobnego się przytrafiło,no ale nikogo nie przymuszamy przecież do wypowiedzi.dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •