Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: OKAZJA !!! BMW 740 full opcja Gliwice

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko

    Thumbs down OKAZJA !!! BMW 740 full opcja Gliwice

    http://moto.allegro.pl/okazja-bmw-74...383528819.html


    Byłem oglądać to cudo jak szukałem swojej 7er było to jakies 2m-ce temu ale widze ze dalej koles ją wystawia ,pierwotnie ona widniała za 28 700 (jeżeli dobrze pamiętam) gośc przez telefon powiedział że jest do zrobienia rdza w na klapie bagażnika , oraz fotel kierowcy bo nie grzeje.Cała reszta ideał.
    Spakowałem się pewnego niedzielnego poranka pojechałem 150km i oglądałem ją 5 min ,prosiłem goscia aby samochód umył i wysprzątał , oczywiscie tego nie zrobił ,klapa bagażnika sie nie otwierała (hydraulika),przednia szyba pęknięta,fotele wogóle nie masowały,plastiki na środkowym słupku urwane, lakier ogólnie bardzo zaniedbany,a rdza była jeszcze na paru innych elementch,silnik pracował nierówno (nawet bardzo), drzwi praktycznie wszystkie sie otwierały i zamykały jakby były niespasowane i pewnie sporo innych rzeczy ale jak wspomaniałem byłem tam tylko 5 min.
    Ogólnie nie polecam wyjazdu do tego łgarza ,z uwagi iż nie chiałem sie denerwować poprostu tylko mu podziękowałem i sobie pojechałem , na szczeście było to tylko 150km.

    Tyle ode mnie pozdrawiam.

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik Awatar rodzinabmw
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    3,221
    BMW
    było 730i V8 manual SATIN CHROME co mnie pokusiło by je sprzedać???
    Skąd
    okolice Sulechowa
    jednym słowem kolejny grat na alledrogo. Wiktor sprzedaje swoja biała bestie, może lepiej dogadac sie z nim.

  3. #3
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    A na pierwszy rzut oka wygląda ok ;/

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    48
    BMW
    E38 750i
    Skąd
    Brzesko
    Cytat Zamieszczone przez Marecki7er Zobacz posta
    A na pierwszy rzut oka wygląda ok ;/
    Też tak myślałem ,ale już wiem że trzeba oglądnąc 5-10 samochodów żeby coś rozsądnego wybrać ,ja tak przynajmniej musiałem zrobic.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •