Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: [19] Sloneczka

  1. #1

    [19] Sloneczka

    Jak w temacie ma ktos zdjecia takich felg w czarnym ? lub grafitowym kolorze ?

    Moje felgi nadaja sie tylko i wylaczie do renowacji spawania i lakierowania wiec moze i przy okazji zmiana koloru ?

    Moze jakis dobry photoshop ?





  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Trolu -- CHROM
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    chrom do niczego mi nie pasuje ... mam shadowline nie po to go robilem , zebyw stawic fele chrom ;) nie lubie go :D

  4. #4
    7ka
    Gość
    zdjec takich jak chcialbys nie posiadam,powiem ci ze jesli chcesz zmienic kolor to zostaw takie jak sa czyli srebrne lub grafit!

    czarne beda za czarne i to nie bedzie to..

    chrom ... :razz: nie nie i jeszcze raz nie..!!

  5. #5
    no wlasnie nie moge sobie ich wyobrazic w moim aucie w kolorku grafit :D

    moze jedynie ten kolor co teraz jest dam tylko ciut jasniejszy :>

  6. #6
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Ja bym postawił na oryginalny kolor.
    PS. Troche lipnie że tak wyszło z tymi felgami :/ ale tak jak Ci już mówiłem ani Marcin ani ja nie wiedzieliśmy o tych pęknięciach...nie chce się tłumaczyć ale musiałem to napisać bo troche głupia sytuacja wyszła. Napewno nie sprzedawałem tych felg bo były złe......
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    trolu przechodzimy na ciemne malowanie :) ja u siebie na ten sezon chyba wychodzę ze złotego i albo środki robię grafitowe albo czarne :)

  8. #8
    Evan oraz Marcin - nie mam do nikogo zadnych pretensji mowie co sie stalo tylko i czemu mnie nie bylo na spocie czego zaluje najbardziej bo zalezalo mi na tym jak cholera szykowalem auto i siebie od kad powstal temat 4 godziny przed stalo sie co sie stalo :)

    Ale jak Marcin mi powiedzial ze kupil je od handlarzy , sprawa sie wyjasnila cala i wcale sie nie dziwie ich stanowi ;)

    Tak czy inaczej felgi beda sprawne i ebda jezdzily dalej nic sie nie stalo poza moja nie obecnoscia na zlocie :P

    Tylko nadal nie wiem co zrobic i chyba faktycznie zrobie odcien taki jak byl tylko ciut jasniejszy :)

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    najlepszy bedzie wg mnie kolor bliski oryginalnemu, moze troche jasniejszy, chrom na sloneczkach mi sie tez podoba, ale w shadowline moze dziwnie wygladac.... czarne i grafitowe odpadaja, musza byc jasne zeby dobrze felga kontrastowala z reszta samochodu i zeby bylo widac jej wielkosc ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    123
    a co z tymi zrobic mam............
    .....XXX......

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •