Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Bilstein do skrzyn automatycznych

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl

    Bilstein do skrzyn automatycznych

    Witam,

    Chciałem się zapytać czy ktoś możne stosował ten środek do skrzyń automatycznych:

    http://allegro.pl/automatyczna-skrzy...390495855.html

    W mojej skrzyni cos huczy i póki nie mam kasy na remont ok 3800zl to chciałem to wlać i zobaczyć co sie stanie ale nie chce zaszkodzić jeszcze bardziej zeby sie nie okazało ze później juz sie nawet naprawic nie da.

    Ps: czy ktoś stosował ceramizer do silnika?
    Bo mam w dobrej kondycji ale piszą ze przedłuża żywotność i sie tez nad tym zastanawiam
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

  2. #2
    Vip Vip Awatar Jakub
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    6,783
    BMW
    BRAK
    Skąd
    Wlkp.Zduny k.Krotoszyna
    Nie wiem kto wymyśla takie smary , oleje itp. jedno jest pewne : jeśli pomoże to na bardzo krótko, a co będzie kiedy to 'coś' przestanie działać?? Pewnie to coś dla bardzo uczciwych handlarzy którzy modlą się żeby w momencie sprzedaży było wszystko cacy ;)

    B.-ądź M.-arce W.-ierny
    Opel Signum
    BMW jeszcze kiedyś kupię ;p

    Ex- BMW e28 524td, e38 728i,e66 735LI , e36 316i 1.9 compact ,e46 M3 SMG ;)

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    569
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Bytom
    no ciekawe czy to coś daje...
    ja kiedyś kupiłem (niby to nie był ceramizer) MODYFIKATOR+, i chociaż bardzo chciałem poczuć różnice to nic nie poczułem xD
    Śilnikowi raczej nie zaszkodziło, i może faktycznie przez jakiś okres nie było tzw suchego startu ale raczej bez szału...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    dla silnika najlepszy jest olej, który trzeba wymieniać na czas, a ten do skrzyni preparat to jakiś wynalazek, ja na pewno bym nie wlewał czegoś takiego. wymień olej w skrzyni filtry itp powinno pomóc

    Jakub ma racje to jest pomoc na chwile

  5. #5
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Po wlaniu tego radzę od razy wymienić olej bo skoro ma to wyczyścić układ to raczej syf pójdzie w miskę olejową. Jakie będą rezultaty, zależy co Ci się sypie bo nie wieżę, że jest to lek na każdą bolączkę automatu. Nikt Ci gwarancji nie da, że po tym skrzynia nie siądzie do końca lepiej wypróbuj jak będziesz miał już kasę na remont i zrobisz to na zasadzie wóz albo przewóz... machniesz ręką i jak padnie to zaprowadzisz do warsztatu stracisz najwyżej te 110zł.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar dOOm_PL
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    455
    BMW
    740iA individual;) / e36 Coupe
    Skąd
    Przemyśl
    Cytat Zamieszczone przez coboss Zobacz posta
    Po wlaniu tego radzę od razy wymienić olej bo skoro ma to wyczyścić układ to raczej syf pójdzie w miskę olejową. Jakie będą rezultaty, zależy co Ci się sypie bo nie wieżę, że jest to lek na każdą bolączkę automatu. Nikt Ci gwarancji nie da, że po tym skrzynia nie siądzie do końca lepiej wypróbuj jak będziesz miał już kasę na remont i zrobisz to na zasadzie wóz albo przewóz... machniesz ręką i jak padnie to zaprowadzisz do warsztatu stracisz najwyżej te 110zł.
    No i raczej tak zrobie:) a nóż widelec coś pomoże i bede mol napisać na forum dla handlarzy że jest cudowny środek na automaty;P W sumie to nie potraktował bym tego jak regeneracje bo nie wierze w takie cuda ale gdyby faktycznie miało opóźnić remont to faktycznie było by warto xD
    Jade wolno ale ciagle przed toba:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •