Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: tyle zostalo z filtra

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice

    tyle zostalo z filtra

    witam panow kumpel dzis wziol sie za wymiane oleju i filtra to co zastal w srodku to go przerazilo z filtra nic nie zostalo autko kupil tydzien temu chodzi rewelacja tylko co z tym filtrem moglo sie stac:)..


  2. #2
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    52
    BMW
    2xE21, E53
    Skąd
    Górki Wielkie
    Ktoś chyba dłuuuuuugo filtra nie wymieniał :shock:
    E21 315 04/1983 Opalgrün-metallic
    E21 318 09/1978 Iberischrot
    E53 X5 4.4i 09/2000 Stahlgrau-metallic

  3. #3
    Vip Vip Awatar Pablo_gl
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    1,602
    BMW
    E65 740d, E38 740i
    Skąd
    Gliwice
    Tak wygląda, że ktoś raczej dłuuugo go nie wymieniał... pewnie nie wiedział gdzie jest :hah:
    a tak poważnie doradzam przepłukanie układu bo jak pozatykało tymi bebechami jakieś kanałki to można szybko za remont się zabierać...
    Dreams from Dreams - 7er...

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    hehe tez mi sie tak zdaje ze chyba wieki filter nie byl wymieniany ...juz jest wszystko przeplukane wykrecil caly ten pojemnik na filter dla pewnosci odkrecilismy miske olejową czy czasem tam nie ma jakiegos badziewia ale nic na szczescie tam nie bylo rzadnych opilek itp jedyne co mnie zadziwilo przeciez filter kosztuje 40 zł i oszczedzac na takim czyms to jest skandal sami widzicie co zostalo z filtra na szczescie nic nie dostalo mu sie do silnika.....

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    powiem ci tak, sa klienci ktorzy przyjezdzaja i chca wymieniac olej bez filtra bo on wymianiaja go co drugą zmiane oleju, jezeli ten gosc zmienial co 30 tys to sam pomysl, a tak serio to wydaje mi sie ze zalozony byl nieprawidlowy np za dlugi i po skreceniu on popekal i tyle z niego zostalo, misy tam nieodkrecaj, nic sie niestanie, niam metalu w filtrze (przynajmniej niewidze z tym) i jezeli gdzies tam plastik wpadl to juz go pompa zmielila i nic sie niestanie, wymien olej i zmien przykladowo sam filtr po 2tys km dla pewnosci ponownie

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Sebol
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    251
    BMW
    e60
    Skąd
    Świetochłowice
    Cytat Zamieszczone przez krzywy191
    powiem ci tak, sa klienci ktorzy przyjezdzaja i chca wymieniac olej bez filtra bo on wymianiaja go co drugą zmiane oleju, jezeli ten gosc zmienial co 30 tys to sam pomysl, a tak serio to wydaje mi sie ze zalozony byl nieprawidlowy np za dlugi i po skreceniu on popekal i tyle z niego zostalo, misy tam nieodkrecaj, nic sie niestanie, niam metalu w filtrze (przynajmniej niewidze z tym) i jezeli gdzies tam plastik wpadl to juz go pompa zmielila i nic sie niestanie, wymien olej i zmien przykladowo sam filtr po 2tys km dla pewnosci ponownie
    dzieki za rade krzywy ale to nie moje auto kumpel kupil niedawno 7-ke gosc go zapewnial ze wszystkie plyny filtry są po wymianie fakt wszystkie byly wymienione tylko chyba zapomnial o f...oleju tak jak pisalem wczesniej odkrecilismy miske nic tam nie bylo czysciutko z wrazenia wieczorkiem pekly dwie biale damy :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •