Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: E38 740d m67 - Problem z odpalaniem po wysuszeniu zbiornika paliwa.

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #16
    Początkujący Użytkownik Awatar cezar012
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    48
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Lublin
    Cytat Zamieszczone przez szczurek Zobacz posta
    wirnik od libry 2,4jtd a szczotki od brava 1,9 jtd tyle pamiętm , gdzieś jest temat o moim rozruszniku najwiecej kasy poszło na wymontowanie i wmontowanie rozrusznika na swoje miejsce. mechanik powiediał nigdy wiecej , tak jak pisali wyżej koledzy rozrusznik po remoncie kreci ze 3 razy szybciej i mnije czasu trzeba zeby odpalić auto
    szczurek przesledzilem Twoje wątki... 06-06-2010 22:21 [ elektryka] nie chce odpalic

    " jak jest zimny to przekreci ze 3 razy i odpali a jak sie nagrzeje wskazowka na srodku, to kaplica. dzisiaj wychechłałem caly akumulator i na KABLACH dopiero odpalił. dodam ze bylo prawie 30 stopni na dworze. rece opadają. wiem ze komp mi wszystko powie ale mam nadzieje ze mi teraz moze jakos pomozecie, jakies wrozenie z fusów ???? "

    oraz drugi 17-06-2010 20:42 [mechanika] gdzie jest rozrusznik???

    " chce sie dowiedziec gdzie jest rozrusznik w 4.0d i przekaźnik który konkretnie do rozrusznika jest przypisany. byl dzisiaj u mnie kolo z kompem i z elektronika wszystko wpariadkie daje sygnał wszystko odblokowane, kluczyk ok imo tak samo . sprawa jest prosta, jak bedzie dojscie do rozrusznika to go sam wykrece i dam do zrobienia, jak bedzie gdzies schowany to juz lipa i tylko mechanior rzeby go wyciagnał . takze czekam na jakies rysuneczki gdzie inzynierownie bmw sprytnie ukryli przede mna ten rozrusznik"

    nie chce nic mowic ale pewnie zrobiles to samo co ja, czyli dojechales konczacy sie juz rozrusznik... zajelo Ci to jakis tydzien na padnietym wstrysku zle odplal i dlugo kreciles. Mamy teraz dobre dwa przyklady na mnie i na Tobie, jak wazne jest w naszych 7er zeby na bierzaco usuwac najdrobniejsze usterki i nie jezdzic na czyms co sie konczy bo od tego w dupe dostaja rowniez inne elementy pojazdu. ale nie podales w tym swoim temacie jak skonczyly sie technicznie i finansowo Twoje problemy ze wtryskami.
    Ostatnio edytowane przez cezar012 ; 03-01-2011 o 20:07
    V8-POWER...
    BMW e38 740d V8 ;-D
    Scania R500 V8
    Scania 164c V8
    Scania 144L V8

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •