Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Wątek: E38 740d m67 - Problem z odpalaniem po wysuszeniu zbiornika paliwa.

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar cezar012
    Dołączył
    Dec 2010
    Posty
    48
    BMW
    E38 740d
    Skąd
    Lublin
    nie mam instrukcji. gdzie to poszukac??
    ale zaznaczam ze po zatankowaniu z problemami ale zapalil. pracowal normalnie, zadnych problemow nie bylo w czasie jazdy.


    bylem teraz z kumplem po niego. podpielismy kable i cisza... nawet rozrusznik sie nie odezwal. kontrolki wszystkie swieca. ladowalismy go na kablach jakies 20 min. po czym znow probowalismy go na kablach palic. rozrusznik sie nie odezwal. ;-( jestem zalamany...
    dzis nawet do nikogo sie nie dodzwonie zeby cos sie dowiedziec. auto zostanie do pon. w poniedzialek linka i gdzies bedzie trzeba sie z nim udac.
    Ostatnio edytowane przez cezar012 ; 01-01-2011 o 13:28
    V8-POWER...
    BMW e38 740d V8 ;-D
    Scania R500 V8
    Scania 164c V8
    Scania 144L V8

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    129
    BMW
    E38 740 d, F01 730 d
    Skąd
    Polska
    Cześć! Ja też miałem taki kłopot. Mi jak zabrakło paliwa to po zatankowaniu już nie odpaliłem. Układ się tak zapowietrzył, że przy wielokrotnych próbach odpalenia auta zrżnąłem rozrusznik - wogóle przestał kręcic. Auto wróciło do domu na.... lawecie. Musisz wyjąć rozrusznik i zrobić generalny remont. Sugeruję zrobić wszystko - nowy wirnik (zapewne masz spalony), szczotkotrzymacz itd, bo rozrusznik przy M67 jest zajebi...ście trudno wyjąć - musisz silnik poluzować na poduszkach i go nieco unieśc bo nie wyjdzie.
    Pamiętaj, że jeśli będziesz holował auto to powoli i raczej mało kilometrów , bo uszkodzisz skrzynię biegów.
    Aha tak na przyszłośc, jak się zapowietrzy układ paliwowy to nie kręcić rozrusznikiem do upadłego, tylko wpsikiwać do kolektorów dolotowych plaka, efekt murowany - odpali od kopa!
    Ostatnio edytowane przez BOSS ; 04-01-2011 o 18:18
    Pozdrawiam!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •