Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: główna atrakcja targów w Warszawie TYLKO dla dorosłych

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    MiBhell no nie gadaj, że byś jej nie puknął, jakby się napatoczyła :P i jeszcze w dodatku sama poprosiła :D :D :D MiBhell weź mnie :D hyyyh :P ale osobiście wolałbym żeby się tak wyginała na jakimś Suzuki GSX-R1000 K7 a nie na jakimś klamocie :P

  2. #12
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl
    Cytat Zamieszczone przez graber
    MiBhell no nie gadaj, że byś jej nie puknął, jakby się napatoczyła :P i jeszcze w dodatku sama poprosiła :D :D :D MiBhell weź mnie :D hyyyh :P ale osobiście wolałbym żeby się tak wyginała na jakimś Suzuki GSX-R1000 K7 a nie na jakimś klamocie :P
    hahahhahahahhaa taaa

    Ja nic takiego nie napisałem :D tyle ze... sposób poruszania zdradza duzo ;) a ta pani jest albo spieta (bo duzo aparatów etc ) albo tylko udaje ze jest taka jaką udaje ze jest :D

    nio ale nie mozna miec wszystkiego :D

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    O MAMO ;D
    P.P.K.K

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez graber
    MiBhell no nie gadaj, że byś jej nie puknął, jakby się napatoczyła :P i jeszcze w dodatku sama poprosiła :D :D :D MiBhell weź mnie :D hyyyh :P ale osobiście wolałbym żeby się tak wyginała na jakimś Suzuki GSX-R1000 K7 a nie na jakimś klamocie :P
    Motor to triumph 1600 ccm. Jeżeli się nie myle, cena ok 60.000 zł więc nie jest to shrot tylko mało znana w Europie amerykańska marka. A laska wyginała się jak jej kazali, czyli tak szybko jak kręciło się koło pod motocyklem. Robiła to ze dwie godzinki żeby KAŻDY mógł dokładnie przyjrzeć się "motocyklowi".

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    tlum ludzi przy tym motorku tylko dlaczego mam wrazenie ze cos albo raczej ktos rozpraszal ich uwage ;)
    P.P.K.K

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •