Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 114

Wątek: zimowy remont rozrządu kilka pytań m62tub44

  1. #11
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Ja moczę takie rzeczy w ropie przez noc, myję gorącą wodą - najlepiej z kompresora z rozpylaczem - i płuczę w benzynie.
    Jeszcze nie widziałem nalotu, który by się oparł takiemu myciu. Tylko rdzy nie wyczyści.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez lukasz740 Zobacz posta
    Na początek gratuluję samozaparcia ;-) Tak z ciekawości spytam: vanosy wkładasz kompletne nowe z serwisu, czy regenerowane jakimś sprawdzonym sposobem? Bo cena jednak trochę straszy.. Ale czego się dla siódemki nie robi :D
    tylko nowe nie da rady zregenerowac w m62tu... kosztują ale co zrobisz mało kto wie ze rozrząd w m62 podlega wymianie to nie to samo co m60.. słyszałem od znajomego co robi w aso ze 200tys wymiana... za vanosy dzis zapłaciłem po rabacie 578,euro

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    Za dwie sztuki, czy jedną?

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    Cytat Zamieszczone przez Rafciu Zobacz posta
    Za dwie sztuki, czy jedną?
    za dwie.. co mi po jednej :D

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,125
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez mati-e28 Zobacz posta
    tylko nowe nie da rady zregenerowac w m62tu... kosztują ale co zrobisz mało kto wie ze rozrząd w m62 podlega wymianie to nie to samo co m60.. słyszałem od znajomego co robi w aso ze 200tys wymiana... za vanosy dzis zapłaciłem po rabacie 578,euro
    Znajomy ma racje :D
    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Rafciu
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    523
    BMW
    E38, 740iL, 2000rok
    Skąd
    Góra Kalwaria
    To przyjemna cena za te vanosy.
    Odnośnie rozrządu, niestety pojedynczy łańcuch rolkowy może i jest cichy oraz lekki, ale nie jest tak wytrzymały jak podwójny.

  7. #17
    Zaawansowany Użytkownik Awatar mati-e28
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    387
    BMW
    740i 99r. 320d 00r.
    Skąd
    Malbork.pl `s-Hertogenbosch.nl
    puki co tylko tyle części mam, w sumie to nic konkretnego nie doszło jeszcze... vanosy jakoś pod koniec przyszłego tyg dopiero będą .... wszystkie pokrywy moczą się w ropie (opał) juz druga dobę, trochę poskrobałem żeby lepiej przeżarło mam karhera z grzaniem i chemia wleje trochę odtłuszczacza do koparek (w pracy sie sprawdza) i mam nadzieje ze pusci ten nagar.. jutro kontynuacja..




    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio edytowane przez mati-e28 ; 04-02-2011 o 21:03

  8. #18
    Bardzo mnie ciekawi jakie będą wyniki tej operacji.

  9. #19
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Gruba akcja generalnie - aż miło poczytać o takich przedsięwzięciach :) Też muszę zrobić rozrząd - tylko kasę przeznaczyłem na ważniejsze rzeczy i na Bunię nima.
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  10. #20
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    258
    BMW
    E34,E60,E92 :)
    Skąd
    RZ/DW
    Cytat Zamieszczone przez mati-e28 Zobacz posta
    puki co tylko tyle części mam, w sumie to nic konkretnego nie doszło jeszcze... vanosy jakoś pod koniec przyszłego tyg dopiero będą .... wszystkie pokrywy moczą się w ropie (opał) juz druga dobę, trochę poskrobałem żeby lepiej przeżarło mam karhera z grzaniem i chemia wleje trochę odtłuszczacza do koparek (w pracy sie sprawdza) i mam nadzieje ze pusci ten nagar.. jutro kontynuacja..




    Uploaded with ImageShack.us
    Jeśli chodzi o nagar i zapieczony olej na pokrywach,zaopatrz się (choćby w Tesco) w specyfik o nazwie Dimmer. Rozcieńczasz z wodą wg. potrzeb, można moczyć itepe, można rozpylać z atomizera po rozcieńczeniu- WSZYSTKO idealnie schodzi, do innych specyfików więcej nie wrócisz... :) Zaopatrz się w dobre gumowe rękawice.. :) Pozdrawiam
    E12 525 79' było....
    E32 735i manual 91' - ***** w crahstescie...
    E39 540i manual 96' było...

    E60 530iA 03'

    ...E34 S38B38 :)
    ...E92 S65B40 :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •