Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: M60 Pali ile chce Kto pomoże zdiagnozować

  1. #1
    Początkujący Użytkownik Awatar FuTuRee
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    86
    BMW
    e38 m62b44 e65 n62b36 e70 n52b30
    Skąd
    Mała wioska gdzieś w środku

    M60 Pali ile chce Kto pomoże zdiagnozować

    Witam wszystkich forumowiczów. Wiem, że temat był wałkowany tysiąc razy, ale nie po to zaczynam kolejny raz:) Otóż potrzebuję pomocy. Chciałbym zdiagnozować swoje auto (podłączyć pod komp.). Czy któryś z kolegów na terenie Warszawy bylby w stanie mi pomóc. Oczywiscie ja podjade jakoś dogadamy się:) Zależy mi żeby ktoś na tym się znał tzn dokladnie sprawdził błędy na komp itd. Wiem jak to w życiu jest i nie chce jechać do warsztatu w Wrszawie. Dosyć mam słuchania jak ktoś próbuje wcisnąć mi kit (chyba że jakiś zakład polecacie). A co się dzieje: Moje autko zaczęło spalać paliwo w róznych ilościach. Czasami spala calkiem przyjemnie czyli 15-20l gazu na sto a czasami 35-38l gazu w trasie na sto km. Jeżeli chodzi o benzynę to na 10 litrach jak muskam pedał w trasie to ledwo zrobie 40 maks 45km Od razu czuje kiedy spali więcej. Wtedy nie przyśpiesza nierówno pracuje. A najgorsze nierówno pracuje zarówno na benzynie jak i na gazie. Dodam, że na biegu jałowym czuć niespaloną benzynę, a kiedy przełączam na gaz to, można się udusić w srodku tak śmierdzi. Podejrzewam którąś sonde, albo przepływomierz. Świece zmienione. Co o tym sądzicie. Czy ktoś mi pomoże. Pozdrawiam Przemek
    Ostatnio edytowane przez FuTuRee ; 27-12-2010 o 23:54

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    182
    BMW
    E32 730i m30, E38 740i m62tu
    Skąd
    Ostrołęka
    Wpadaj do Ostrołęki, z chęcią zajrzę do twojego autka. Podepniemy pod INPĘ :) Z Makowa masz 30 km. Na PW podam tel.
    Ostatnio edytowane przez pablo_k3 ; 28-12-2010 o 08:16

  3. #3
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    7
    Ja jestem z Wawy i mam INPA. Wal na PW. :)

    pozdrawiam
    Skrzynie automatyczne się zużywają! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestają wierzyć w Boga, to nie jest tak, że w nic nie wierzą, ale wierzą w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •