Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: amortyzatory SRL tył E38 ktoś zna ten produkt ?99zł szt

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze

    amortyzatory SRL tył E38 ktoś zna ten produkt ?99zł szt

    Czy ktoś zna tą firmę , ma ktoś jakąś opinie na ten temat.
    Nie jestem zwolennikiem tanich zamienników ale wolę co roku kupić nowe wydając 200 zł za dwa niż 600 zł za firmowe , które nie wiadomo ile wytrzymają .
    Proszę o opinie.

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    463
    BMW
    BMW 745 I e65 2005r
    Skąd
    Opole
    W fiatach się nie sprawdzają więc tym bardziej w betach.

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    300
    BMW
    e38 4.4iLA, było e32 3.0 m60
    Skąd
    Bydgoszcz
    Znajomy miał w e34 i nie narzekał z tym, że przód.

  4. #4
    Vip Vip Awatar dealer25
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    1,610
    BMW
    e66 750Li
    Skąd
    Wałcz
    Cytat Zamieszczone przez x-factor Zobacz posta
    W fiatach się nie sprawdzają więc tym bardziej w betach.
    ja na nich jeżdżę pól roku byłem ostatnio sprawdzić z ciekawości ich sprawność i jest oki. Może Fiat jest bardziej wymagającym autem ? :)
    Max i tak je się opłaca kupić i co roku wymienić :) pozdro

  5. #5
    Vip Vip Awatar Marecki7er
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    2,307
    BMW
    e32 740iA M62B44
    Skąd
    Wrocław
    Nie wiem co to za amory ale wolałbym firmowe za te 600 na kilka lat :) Z tymi tanimi nigdy nic nie wiadomo.

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik Awatar max
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    666
    BMW
    E38 730D
    Skąd
    pomorze
    Te za 600 są pewnie produkowane w hali obok tej też pewnie w chinach , niestety tak dzisiaj jest. Te są za 200 zł dwa ! Nawet jak po rocznej gwarancji zdechną to kupie sobie znowu nowe :)
    Tuleje kupuje lemfordera , a na przeglądzie się śmieją że rok i i tak nowe trzeba :( ale tu bym mógł podyskutować :)
    Jednak 90 zł za amor wydaje się śmiesznie więc chyba warto wypróbować :)
    Coś mi dupa ucieka czasami na lodzie a mam już wszystko wymienione i geometrie zrobioną, NEUF kiedyś wspominał że po wymianie amorków mu te objawy zniknęły , może warto te 200 zł wydać :)

    Kolega pisze , że na przodzie wytrzymały to na tył tym bardziej powinny :)

    Dzięki za opinie :)
    Ostatnio edytowane przez max ; 27-12-2010 o 21:31

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2010
    Posty
    218
    BMW
    E38 740 M60
    Skąd
    Łomża
    max ja miałem te amory w E36 i było super nie czułem różnicy między ori a jeździłem na ponad rok póki auto nie sprzedałem

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Skąd
    POLSKA
    Szwagier wsadził je pół roku temu do pasata, śmigają i nic się z nimi nie dzieje, ładnie pracują, auto stoi jak na ori.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez max Zobacz posta
    Tuleje kupuje lemfordera , a na przeglądzie się śmieją że rok i i tak nowe trzeba ale tu bym mógł podyskutować
    Oj ja też, ja też. Kupiłem brykę i wsadziłem wszystko lemforder/trw, dawno minęło 60tys km i najmniejszego luzu nie ma.

    Co do samych amorów. Mam takie za plecami, dokładnie na tył. Mają dobrą opinie pod najważniejszym dla mnie względem jaki opisali chłopaki powyżej- PRACUJĄ I STOJĄ tak jak ori i nic więcej nie chcę od podzespołów zwanych zamiennikami i po tym co już potrafiłem mieć za niespodzianki po założeniu "markowych i dobrych zamienników" Czy dadzą radę wytrzymać 30kkm, 50kkm czy 100kkm to się okaże w praniu. Będę do tego zestawu testował sprężyny CS Germany, kupiłem wzmacniane i ciekawe jak to wyjdzie w praniu, przyda się znalezienie dobrych sprężyn które z powodzeniem zastąpią ori nie robiąc z zawieszenia dziwnego wynalazku. Z tym, że kompletnie nie mam czasu podjechać i tego wszystkiego zrobić, chłopaki czekają na mnie w PO już 2 miesiące i chyba jeszcze ze 2 poczekają :/
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  10. #10
    Vip Vip Awatar szczurek
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    1,336
    BMW
    e38 740d e39 525d e65 745i pędzlem malowana m5 sznicer gangsta stajl
    Skąd
    wrocek city
    max pytanie mam , czy ty wiesz na 100% ze masz walnięte amortyzatory??? wydaje ci sie , czy byłeś na stacji diagnostycznej i ci powiedzieli???? sądzę ze odczucia mogą być mylne z tymi amorkami. Jeżeli szkoda ci 30 zł na stacji wydać proponuję mały tescik drogowy. Przejechać po dziurawej drodze jakies 30 na godzinę , ale takiej co jest jak ser szwajcarski :)) z tyłu niech ktoś jedzie i obserwuje koła jak podskakują jak pinkpongi to do wymiany jak sie trzymają "asfaltu" to zostają .
    codziennie rano budzę się piękniejszy, ale dzisiaj to już przesadziłem :P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •