Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Gay looki w x5

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    120
    BMW
    żadne
    Skąd
    Dąbie
    Tą spaloną X5 do której dał link Anatol znalazłem wczoraj na AutoScout24.de za cos około 2500 EUR, a on chce 19000 PLN za kupe złomu... :razz:


    ----> http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bmztltcqaimj <----

  2. #12
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez Czarny
    Tą spaloną X5 do której dał link Anatol znalazłem wczoraj na AutoScout24.de za cos około 2500 EUR, a on chce 19000 PLN za kupe złomu... :razz:


    ----> http://autoscout24.de/Details.aspx?id=bmztltcqaimj <----
    Tu chodzi wyłącznie o papiery i numery na nadwoziu
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar hrabia81
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Skąd
    Polska
    stary trik ;)
    P.P.K.K

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    Cytat Zamieszczone przez MiBhell
    A ja bym X5 nigdy nie kupił chyba ze by mnie było stac na 5 róznych BMW ;)
    Nie wiem jak jezdzi X5 ale wiem jak jezdzi landcruiser i na trase to sie tego typu auta nie nadaja z drugiej strony x5 to tez nie auto terenowe wiec po co ono jest? odpowiedzcie sobie sami ;)
    a ja jechałem i gwarantuje Ci że nie zamieniłbyś na inne. Faktycznie wygląda JAK TERENÓWKA ale nią nie jest i to dobrze. Poczucie bezpieczeństwa, wysoko się siedzi i wielkośc wszystko to poprawia "ego". Po to kupujemy takie auta. Bo do jeźdzenia wystarczy poczciwa omega a my jednak wozimy się innymi super furami.

  5. #15
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    152
    czy ja wiem :| ja miałem wcześniej Citroena C5 i czułem się bezpiecznie, pomimo tego że to samochód dla plebsu(czyt. ogólnodostępny) że tak powiem. Samochód się kupuje jaki nam się podoba a nie co powiedzą koledzy. Ja kupiłem starszą 7'kę z tego względu że nie mądrym jest moim zdaniem przepłacać 50.000 za ten sam rocznik, komfort w E65/66/67 jest napewno większy, ale dostaną tak samo cenowo w dupę jak nowa 5 (E60) i takie jest moje zdanie na ten temat. :).

  6. #16
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    jezdzilem dosc szybko x5 w 3.0D i powiem wam ze bylem pod wrazeniem, nic a nic sie nieprzechyla tak jak standardowa terenowka i w srodku jak zapomnisz ze wyzej siedziesz to czujesz sie jak w limuzynie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •