Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: zamarzające klamki

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Maniekk
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    141
    BMW
    e38 740 i
    Skąd
    Zielonka WWL

    zamarzające klamki

    Witam.Niestety tej zimy moje e 38 garażuje pod chmurką i pojawił się problem z zamkami w drzwiach, a dokładnie z klamką która nie "odbija" po otworzeniu drzwi , dopiero gdy autko się nagrzeje w środku można normalnie zamknąć drzwi.Czy zna ktoś jakiś sposób ,żeby temu zapobiec (oprócz ciepłego garażu oczywiście:-))?
    Najczęściej przymarza któraś z przodu albo kierowcy albo pasażera i dzieje się wtedy gdy np. popada deszcz ze śniegiem lub śnieg i potem w nocy przytnie mróz (tak jak w ten weekend w okolicy Wa-wy).
    Uszczelki nie przymarzają bo wypryskałem na nie cały sprej do uszczelek.
    Będę wdzięczny za rady i sugestie,pozdrawiam.
    B ędziesz
    M ógł
    W yprzedzać

  2. #2
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    http://www.carplan.pl/katalog.php?dz...kat=30&katG=13

    Produkt Double TT Penetrator smarujący ja mam w sprayu 600ml do zamków i innych ruchomych części, musisz siknąć w zamek aby nie mieć problemów z otwieraniem z kluczyka, i śmiało możesz sikać w "prowadnice" klamki, kilkukrotnie poruszać aby wszędzie się dostał, zrób to w garażu w dobrych warunkach i uważaj aby nie przesadzić bo mocno sobie zatłuścisz karoserię. Środek pierwsza klasa, nawet martwe zamki, kłódki itd rozbuja aż miło. Moja klamka robiła takie sceny jeszcze przed nadejściem zimy, nasmarowałem ją i do dzisiaj mam spokój i 0 problemów. Bardzo polecam środek jest bardzo trwały nie trzeba non stop go używać aby nie mieć problemów, raz dobrze przesmarować i część.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •