Kilka spraw za jednym tematem.
Załącza mi sie alarm fabryczny w aucie , nie zawsze ale ostatnio często . Domyślam sie że pewnie przez warunki atmosferyczne ale może ktos miał z tym do czynienia ???

Druga sprawa to nie mogę dogrzać silnika pod czas jazdy :( 730D nowy oryg termostat, nowa chłodnica itd.
Jak wolno jadę po mieście to czasami uda się złapać pion skazówki od temp ale ogólnie nie dogrzewa , jest na to rada poza kartonem za nerki ? :)

Trzecia sprawa to odwieczny problem wspomagania w naszych luksusowych 7 :) Postanowiłem to zrobić , a moim pomysłem jest wymiana przekładni kierowniczej na inną niby dobrą też od servotronika . Pompa jest cicha , wymienione mam wszystkie oleje i płyny na nowe i dobre . Jak kupiłem auto jednym palcem prowadziłem a teraz muszę wkładać w kręcenie fajerą troche wysiłku . Ktoś pisał że po wymianie przekładni u niego usterka ustąpiła .
Wiem że to nie taki mały wydatek ale chce mieć normalne wspomaganie !!!
Poza tym mam już w przekładni jakieś luzy i kierownica mi za dobrze nie wraca na tor jazdy po skreceniu kołami, ktoś mi tam regulował ale to już chyba nic nie daje więc postanowiłem wymienić ALE jak wspomaganie nie wróci do normy to sie lekko wku.... e że ładnych parę stówek poszło a usterka została.
Pytanie czy ktoś przerabiał taką wymianę przekładni z owocnym wynikiem ???

Z góry dzieki za odp.